هدر موبایل
1399/12/18 14:22:30
سرویس استان ها
رشیدی  مطرح کرد:

لزوم اختصاص اعتبار ویژه برای تامینِ "مسکن" مددجویان کرمانشاهی

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،گفت: اختصاص اعتبار ویژه برای تامینِ "مسکن" مددجویان کرمانشاهی در دستور کار قرار دارد.
لزوم اختصاص اعتبار ویژه برای تامینِ "مسکن" مددجویان کرمانشاهی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،گفت: اختصاص اعتبار ویژه برای تامینِ "مسکن" مددجویان کرمانشاهی در دستور کار قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106003710791.jpg لزوم,اختصاص,اعتبار,ویژه,برای,تامینِ,"مسکن",مددجویان,کرمانشاهی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجمع نمایندگان استان کرمانشاه  در دیدار با رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) پیگیر مشکلات مددجویان استان شدند.

نماینده مردم کرمانشاه در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار نمایندگان به تشریح  مهم ترین مشکلات مددجویان استان پرداخته و خواستار رفع هرچه سریعتر این مشکلات شدند.

وی با بیان اینکه  تخصیص اعتبار جهت تحت پوشش قرار گرفتن خانوارهای "پشت نوبتی‌" را مهم ترین خواسته نمایندگان استان در این دیدارعنوان کرد و افزود: متاسفانه با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی جامعه و افزایش تورم، جمعیت پشت نوبتی‌های کمیته امداد استان افزایش یافته و نیاز است با اختصاص اعتبارات ویژه، این جمعیت هرچه سریعتر تحت پوشش قرار گیرند.

 نماینده مردم کرمانشاه در  مجلس  با بیان اینکه  پیگیری مشکلات مسکن مددجویان را هم خواسته دیگر نمایندگان در این دیدارعنوان کرد وافزود: قیمت رهن واجاره مسکن بالاست و انتظار این است کمیته امداد دراین زمینه هم با اختصاص اعتبارات ویژه مددجویان را یاری و حمایت کند.

وی ادامه داد: تامین مسکن محرومان هم یکی دیگر از دغدغه های نمایندگان استان در این جلسه بود و امیدوار هستیم سهمیه استان در این زمینه افزایش یابد.

 نماینده مردم کرمانشاه در  مجلس یادآورشد:در حال حاضر بیش از 80 هزار خانوار در استان کرمانشاه، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet