هدر موبایل
1399/12/18 18:18:38
سرویس سیاسی
میرتاج‌الدینی خبر داد؛

فردا؛ نشست خبری برای تشریح اقدامات ستاد بزرگداشت شهید خیابانی برگزار می‌شود

مسئول ستاد بزرگداشت شهید خیابانی در مجلس گفت: کنفرانس مطبوعاتی فردا برای تشریح اقدامات و فعالیت‌های این ستاد برای برگزاری همایش بین‌المللی صدمین سالگرد شیخ محمد خیابانی در تهران و تبریز برگزار خواهد شد.
فردا؛ نشست خبری برای تشریح اقدامات ستاد بزرگداشت شهید خیابانی برگزار می‌شود مسئول ستاد بزرگداشت شهید خیابانی در مجلس گفت: کنفرانس مطبوعاتی فردا برای تشریح اقدامات و فعالیت‌های این ستاد برای برگزاری همایش بین‌المللی صدمین سالگرد شیخ محمد خیابانی در تهران و تبریز برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105150624826.jpg فردا؛,نشست,خبری,برای,تشریح,اقدامات,ستاد,بزرگداشت,شهید,خیابانی,برگزار,می‌شود Icana

سید محمد رضا میرتاج الدینی مسئول ستاد بزرگداشت شهید خیابانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرا رسیدن صدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی گفت: کنفرانس مطبوعاتی فردا (سه‌شنبه، 18 اسفند ماه) برای تشریح اقدامات و فعالیت‌های این ستاد برای برگزاری همایش بین‌المللی صدمین سالگرد شیخ محمد خیابانی در تهران و تبریز برگزار خواهد شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: شیخ محمد خیابانی نماینده دور دوم و چهارم مجلس مشروطه و از روحانیون مبارز و رهبران مبارزات آذربایجان بود که در برابر اولتیماتوم روس‌ها در مجلس دوم و قرارداد ننگین 1919 وثوق الدوله ایستادگی کرد.

وی تاکید کرد: ستاد بزرگداشت شهید خیابانی حدود 8 ماه پیش و با دستور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تشکیل شد و طی این مدت کارهای بزرگی انجام داده که فردا گزارشی از این اقدامات در کنفرانس خبری ارائه خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet