هدر اصلی
1388/08/26 12:40:00
سرویس صحن
محمدیاری در نطق میان دستور:

واردات تولید را فلج کرده است

**نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: واردات کالاهای غیرضرور و نامرغوب فلج کننده تولید شده و عملاً ابتکار عمل را از دولت و مجلس سلب نموده و در حالت انفعال قرار داده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، بهمن محمدیاری در روز سه‌شنبه در سخنرانی میان دستور گفت: مواضع اوباما دقیقاً مخالف شعارها و سیاست‌های اولیه اوست، آمریکا باید بدانند ملت ایران هشیارند و مسایلی که دولت آمریکا مطرح می‌کنند را بادقت تعقیب می‌کنند.

وی تصریح کرد: از وزارت امور خارجه می‌خواهیم در برابر این اقدامات عکس‌العمل به هنگام را نشان دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص واردات بی‌رویه و غیر ضرور کالاهای خارجی هشدار داد و افزود: واردات کالاهای غیرضرور و نامرغوب فلج کننده تولید شده و عملاً ابتکار عمل را از دولت و مجلس سلب نموده و در حالت انفعال قرار داده است.

محمدیاری به تبصره 40 لایحه بودجه پرداخت و افزود: در تبصره 40 بودجه 88 ، تعرفه کالاهای کشاورزی معادل تعرفه خودرو قرار گرفته به رغم این که وزارت بازرگانی تعرفه واردات برنج را بیست درصد اعلام کرده اما تعرفه خودرو نود درصد است.

این نماینده مجلس یادآور شد: وضعیت برنج کاران در اوضاع نابسامان و ناهنجاری قرار گرفته به نحو امروز باید فریاد استمداد آنها به گوش نمایندگان برسد.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس گفت: در بودجه 88 مقررشد 3 میلیارد دلار در اختیار واحدهای تولیدی قرار گیرد اما متاسفانه با گذشت چند ماه هنوز این امر اتفاق نیفتاده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet