انتخابات ریاست جمهوری
1399/12/20 16:04:14
سرویس استان ها
آقاجری:

اشتغال و استخدام جوانان هندیجان یک معضل جدی است

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه  اشتغال و استخدام جوانان هندیجان یک معضل جدی است،گفت: عده‌ای در فضای مجازی به دنبال تخریب افکار عمومی و دامن زدن به مشکلات هندیجان هستند.
اشتغال و استخدام جوانان هندیجان یک معضل جدی است نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه  اشتغال و استخدام جوانان هندیجان یک معضل جدی است،گفت: عده‌ای در فضای مجازی به دنبال تخریب افکار عمومی و دامن زدن به مشکلات هندیجان هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109589635669.jpg اشتغال,و,استخدام,جوانان,هندیجان,یک,معضل,جدی,است Icana

به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت، حبیب آقاجری در حاشیه نشست با بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان گفت: یکی از مصوبات مجلس شورای اسلامی استخدام فرزندان ایثارگر است که موضوع بومی بودن آن‌ها با کد ملی و مدرک تحصیلی بررسی شده است.

نماینده مردم بندر ماهشهر در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس گزارش‌های دریافتی، افرادی در فضای مجازی تلاش دارند افکار عمومی را تخریب و منحرف کنند و به مشکلات موجود دامن می‌زنند که اقدامی ناپسند محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: این در حالی است که باید برای رفع مشکلات دست در دست هم دهیم، البته یکی از فرزندان شهدای هندیجان به عنوان مدیر یکی از ادارات شهرستان منصوب شده است.

اقاجری به مطرح کردن مشکلات بازنشستگان با همت کانون‌های لشکری، کشوری و تامین اجتماعی در جلسه شورای اداری اشاره کرد و اظهار داشت: موضوع همسازی بازنشستگان درمجلس نیز مطرح شده که با تصویب در مجلس، طرح طبقه بندی مشاغل و آموزش و پرورش برنامه ریزی خواهد شد.

نماینده مردم بندر ماهشهر و هندیجان درخصوص سهمیه پزشکی در هندیجان بیان کرد: پیگیری‌های لازم را در این زمینه خواهیم داشت و با توجه به اینکه این شهرستان یکی از مناطق محروم در استان خوزستان و کشور است، باید توجه خاصی به مشکلات آن از لحاظ عمرانی، ورزشی، بهداشت و درمان، اشتغال، اماکن تفریحی و معیشت مردم شود.

آقاجری به دریافت قول‌هایی از وزارت بهداشت در رابطه با مشکلات بیمارستان شهدای هندیجان، تجهیزات شبکه بهداشت و کادر درمان اشاره کرد و ادامه داد: اشتغال و استخدام جوانان هندیجان یک معضل جدی است و امیدواریم با رایزنی‌های انجام شده درخصوص سرمایه گذاری جهت ایجاد پتروشیمی، شرایط اشتغال و استخدام جوانان فراهم شود./

پایان پیام

خبرنگار: محمد مقدم فر

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet