هدر موبایل
1388/08/26 13:28:00
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا:

تفویض کارها در هیات رییسه با قرعه کشی انجام می‌گیرد

**حسین سبحانی‌نیا گفت: در جلسه هیات رییسه امروز ساعت یک احتمالاً بحث مسئولیت‌های من و آقای امیدوار رضایی مشخص می‌شود که مسئولیت چه حوزه‌هایی برعهده ما قرار گیرد.

عضو جدید هیات رییسه در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به حوزه‌های سابق‌ای حاجی‌بابایی و میرتاج‌الدینی افزود: البته بنده و آقای رضایی از تجربه کار هیات رییسه برخوردار هستیم و فرقی نمی‌کند که در کدام جایگاه قرار گیریم ولی تفویض کارها در هیات رییسه با قرعه‌کشی صورت می‌گیرد. حتی صندلی و جایگاه آن نیز سالانه انجام می‌شود.

سبحانی‌نیا ادامه داد: باید ببینیم راهکارها و پیشنهادات هیات رییسه چه خواهد بود.

وی دلایل عضویت در هیات رییسه را اصرار نمایندگان دیگر خواند و اظهار داشت: حتی امروز صبح نه تبلیغاتی انجام دادم و نه مایل بودم که نام خود را در لیست کاندیداها بنویسم اما دو تن از دوستان به اصرار هم نام را نوشتند و از طرف من نیز آن را امضاء کردند.

عضو هیات رییسه تصریح کرد: البته تجربه و انگیزه کار را در هیات رییسه دارم و عضویت من در هیات رییسه دوره‌های قبل مجلس نشان می‌دهد که در کارم بسیار جدی بودم و هستم و امیدوارم در این دوره هم در جایگاه هیات رییسه به وظایف خود عمل کنم.

وی گفت: هر چند افراد زیادی در فراکسیون کاندیدا شده بودند اما نهایتاً دوستان باتوجه به ملاحظاتی چون تجربه، سوابق مجلس، آشنایی به کار هیات رییسه و شرایطی که در مجموع برای جایگاه هیات رییسه لازم است را قطعاً‌ در نظر می‌گیرند و این گونه نیست که هر کس زیاد تبلیغ کند می‌تواند به نتیجه برسد.

وی خاطر نشان کرد: گرچه تبلیغ بی‌تاثیر نیست اما صد درصد نیز نتیجه بخش نخواهد بود.

سبحانی‌نیا گفت: دوستان خواستار تقویت هیات رییسه هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet