خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/24 12:41:48
سرویس صحن
محمدیاری در تذکر شفاهی:

مسئولان دولتی نگاه ویژه ای برای رفع مشکلات طوالش داشته باشند

نماینده مردم طوالش در مجلس ضمن تذکر درخصوص وضعیت سد ملی شفارود، کنارگذر طوالش و وزشگاه پوریای ولی این شهرستان از مسئولان دولتی خواست نگاه ویژه ای برای رفع مشکلات حوزه های انتخابیه وی داشته باشند.
مسئولان دولتی نگاه ویژه ای برای رفع مشکلات طوالش داشته باشند نماینده مردم طوالش در مجلس ضمن تذکر درخصوص وضعیت سد ملی شفارود، کنارگذر طوالش و وزشگاه پوریای ولی این شهرستان از مسئولان دولتی خواست نگاه ویژه ای برای رفع مشکلات حوزه های انتخابیه وی داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102514790211.jpg مسئولان,دولتی,نگاه,ویژه,ای,برای,رفع,مشکلات,طوالش,داشته,باشند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن محمدیاری در نشست علنی امروز (یکشنبه 24 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر بنده به وزیر جهاد کشاورزی و اختصاصاً رئیس سازمان جنگل ها و سازمان محیط زیست و رئیس جمهور درخصوص تسریع در پاسخ به استعلامات مربوطه به طرح بندر طوالش است، چرا که در این طرح اشتغال و ترانزیت چوب در منطقه می تواند تغییر و تحولات خوبی را ایجاد کند، لذا امیدوارم پاسخ این استعلامات در اسرع وقت داده شود.

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در رابطه با مشکلات مرتبط با سد ملی شفارود افزود: این سد شاهراه و تامین کننده آب صنعتی و کشاورزی و شرب منطقه غرب استان گیلان است، اما متاسفانه پیشرفت این سد با کندی صورت می گیرد، علت آن هم عدم تامین مصالح و سیمان مورد نیاز است، لذا خواهش می کنم وزیر نیرو توجه ویژه ای به این مهم داشته باشد تا در زمان وعده داده شده به مردم یعنی تیرماه 1400 این سد آبگیری شود.

وی ادامه داد: کنارگذر طوالش مصیبتی است که در ایام تعطیلات به ویژه در روزهای برفی و بارانی مشکلاتی ایجاد کرده است، ضمن آنکه این مسیر محل تردد مردم اردبیل است، لذا می طلبد که آقای نوبخت و رئیس جمهور در این خصوص دستور ویژه ای دهند تا کنارگذر هر چه سریعتر تکمیل شود، چرا که در صورت راه اندازی این کنارگذر مشکل عمده ترافیکی حل خواهد شد.

محمدیاری اضافه کرد: همچنین ورزشگاه پوریای ولی طوالش متاسفانه در سال های اخیر مغفول مانده است، لذا استدعا دارم استاندار و وزیر ورزش هماهنگی لازم را برای بهره برداری و راه اندازی این ورزشگاه داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet