هدر موبایل
1399/12/25 21:29:06
سرویس فضای مجازی
حسین زهی در توئیتی نوشت:

افتتاح ۱۸ کیلومتر از بزرگراه زاهدان-نصرت آباد-بم از برنامه های سفر وزیر راه به سیستان و بلوچستان

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بخشی از برنامه های سفر وزیر راه به سیستان و بلوچستان اشاره کرد.
افتتاح ۱۸ کیلومتر از بزرگراه زاهدان-نصرت آباد-بم از برنامه های سفر وزیر راه به سیستان و بلوچستان عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بخشی از برنامه های سفر وزیر راه به سیستان و بلوچستان اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010103501281223.jpg افتتاح,۱۸,کیلومتر,از,بزرگراه,زاهدان-نصرت,آباد-بم,,از,برنامه,های,سفر,وزیر,راه,,به,سیستان,و,بلوچستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

"در سفر وزیر راه به سیستان و بلوچستان ۱۸ کیلومتر از بزرگراه زاهدان-نصرت آباد-بم افتتاح خواهد شد؛ بررسی روند پیشرفت فیزیکی خط راه آهن و وضعیت محور مرزی و آغاز عملیات اجرایی فاز جدید باند دوم محور مواصلاتی خاش- ایرانشهر از برنامه های سفر وزیر راه در حوزه ی انتخابیه خاش خواهد بود.

بررسی وضعیت محور مواصلاتی خاش-زاهدان به عنوان شریان اصلی عبور و مرور استان و آغاز عملیات اجرایی از سمت خاش در آینده ای نزدیک نیز گام بلندی در تحقق مطالبه دیرینه مردم سربلند حوزه انتخابیه است."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet