هدر اصلی
1399/12/27 09:34:14
سرویس استان ها
مبلغی:

تکمیل مجموعه ورزشی آزادی کوهدشت ضروری است

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس،گفت: تکمیل مجموعه ورزشی آزادی و تنها سالن مسابقات کوهدشت برای توسعه ورزش ضروری است.
تکمیل مجموعه ورزشی آزادی کوهدشت ضروری است نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس،گفت: تکمیل مجموعه ورزشی آزادی و تنها سالن مسابقات کوهدشت برای توسعه ورزش ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102995300919.jpg تکمیل,مجموعه,ورزشی,آزادی,کوهدشت,ضروری,است Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد.

نماینده کوهدشت و رومشکان د رمجلس شورای اسلامی ضمن برشمردن ظرفیت ها و استعدادهای فراوان ورزشی در حوزه انتخابیه خود که گواه آن مدال های متعدد و رنگارنگ جوانان این منطقه برای کشور و در سطح جهان است، خواهان توجه بیشتر وزارت ورزش و جوانان به ورزش کوهدشت و رومشکان شد.

مبلغی، سرانه ورزشی در لرستان را ۵۷ سانتی متر، در کوهدشت ۳۲ سانتی متر و در رومشکان ۲۳ سانتی متر ذکر کرد و از وزیر ورزش خواستار اجرای یکسری پروژه ها در کوهدشت و رومشکان گردید.

وی ادامه داد:از جمله این پروژه ها، تکمیل مجموعه ورزشی آزادی و تنها سالن مسابقات کوهدشت، اجرای نورپردازی زمین چمن و بهسازی و محوطه سازی ورزشگاه آزادی کوهدشت،  تکمیل زمین چمن مصنوعی چغابل، تکمیل سالن چند منظوره بانوان چغابل و احداث سالن ورزشی در بخش سوری رومشکان است.

مبلغی افزود: در ادامه سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دستور واگذاری و تحویل یکسری امکانات ورزشی را برای کوهدشت و رومشکان صادر کرد.
وی همچنین دستور تأمین اعتبار و احداث و تکمیل پروژه های مذکور را برای این منطقه مرقوم داشت./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet