خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/12/29 14:40:51
سرویس فضای مجازی
توانگر نوشت:

غیرواقعی بودن قیمت ها براثر سومدیریت و فضای رانت و واسطه‌گری

نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به جلسه با کارگروه تامین وتوزیع مواد اولیه صنوف پوشاک اشاره کرد.
غیرواقعی بودن قیمت ها براثر سومدیریت و فضای رانت و واسطه‌گری نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به جلسه با کارگروه تامین وتوزیع مواد اولیه صنوف پوشاک اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201812107309947282.jpg غیرواقعی,بودن,قیمت,ها,براثر,سومدیریت,و,فضای,رانت,و,واسطه‌گری Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، مجتبی توانگر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات،اسلامشهر و پردیس  در مجلس و رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

"در ‎مجلس روی حذف واسطه‌ها در زنجیره تامین تا مصرف متمرکز شده‌ایم تاکالا باقیمت واقعی بدست مصرف‌کننده برسد. همراه دکترشاوردیان از ۷صبح در کارگروه تامین و توزیع مواد اولیه صنوف پوشاک حضور یافتم.

ایده‌ها و نتایج خوبی در کاهش قیمت‌ها بدست آورده‌اند که باید هم حمایت شوند تا ایده‌شان توسعه یافته و ضابطه‌مند شود و هم در دیگر صنوف تولیدی و توزیعی کالاها بکار گرفته شود.
نکته مهم؛ بخش بزرگی از گرانی‌ها نه به تحریم مرتبط ا‌ست و نه به کمبود، بلکه بدلیل سوء مدیریت و بروز فضای رانت و واسطه‌گری، قیمت‌ها بعضا تا ۵۰درصد غیرواقعی شده و معادلات حاکم بر بازار به هم خورده است."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet