هدر اصلی
1399/12/30 23:02:06
سرویس فضای مجازی
توانگر نوشت:

شفافیت صرفاً به شعاردادن نیست

رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در توئیتی به مصوبات بودجه ۱۴۰۰ درباره سلبریتی ها و مالیات از پزشکان اشاره کرد.
شفافیت صرفاً به شعاردادن نیست رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در توئیتی به مصوبات بودجه 1400 درباره سلبریتی ها و مالیات از پزشکان اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906103705367519.jpg شفافیت,صرفاً,به,شعاردادن,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجتبی توانگر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  در مجلس و رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

"سلبریتی‌ها غالباً کم‌بازده و پردرآمدند از مالیات هم فرار می‌کنند، اما مجلس ‌یازدهم در ‎بودجه۱۴۰۰ مصوب کرد؛ پیج‌های اینستاگرام و کانال‌های تلگرامی بیش از ٥٠٠ هزار عضو مشمول مالیات‌اند. معافیت مالیاتی بازیگری هم صرفاً تا سقف ٢٠٠ میلیون در سال بوده و بیشتر از آن مشمول مالیات می‌شود.

داستان کارتخوان برخی پزشکان یادمان است. برای فرار از مالیات، بیماران را اجبار به پرداخت نقدی میکردند. حالا مجلس دربودجه تکلیف کرده مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و... و کلیه مشاغل در کسب و کار‌های حقوقی اعم از وکالت و... از POS استفاده کنند. ‎

شفافیت که صرفاً به شعار دادن نیست."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet