هدر اصلی
1400/01/07 10:45:00
سرویس سیاسی
حیدری :

حمایت جدی مجلس از سرمایه گذاران برای تحقق جهش تولید

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب گفت: مجلس با حمایت جدی قانونی از سرمایه گذاران ضمن فراهم آوردن زمینه رونق تولید و اشتغال جوانان گام مهم و اساسی برای تحقق جهش تولید در سال جدید بردارد.
حمایت جدی مجلس از سرمایه گذاران برای تحقق جهش تولید نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب گفت: مجلس با حمایت جدی قانونی از سرمایه گذاران ضمن فراهم آوردن زمینه رونق تولید و اشتغال جوانان گام مهم و اساسی برای تحقق جهش تولید در سال جدید بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102200992386.jpg حمایت,جدی,مجلس,از,سرمایه,گذاران,برای,تحقق,جهش,تولید Icana

شهریار حیدری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تحقق جهش تولید در سال ۱۴۰۰ درباره چگونگی حمایت های قانونی قوه مقننه از تولید کنندگان داخلی گفت:مجلس یازدهم ظرفیت بسیار خوبی در بحث قانونگذاری برای محقق شدن جهش تولید و شعار امسال دارد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس یازدهم ادامه داد: قطع به یقین باید در  قوانین دست و پا گیری که مانع رشد،توسعه و حمایت از تولید شده بازنگری شود تا متناسب با هدف گذاری نظام،دولت در به عنوان اجرا کنند در مسیری حرکت کند که منجر به رفع مشکلات تولید کنندگان داخلی شود.

وی افزود: در بحث سرمایه گذاری  مجلس با حمایت های جدی قانونی خود  از سرمایه گذاران می تواند زمینه را برای سرمایه گذاری منجر به رونق تولید داخلی و ایجاد اشتغال برای جوانان فراهم کند.

حیدری تصریح کرد: از آنجایی که فقط مجلس قادر به رفع موانع قانونی تولید بوده از این جهت برای تحقق خواسته مقام معظم رهبری در سال جدید ظرفیت ها موجود باید مکمل ظرفیت سایر قوا، دستگاه ها و نهادها باشد.

وی تاکید کرد: مجلس یازدهم از ظرفیت خوبی در بحث قانونگذاری برخوردار است اما باید به این نکته توجه کرد که  هدف گذاری بر عهده دولت بوده بر این اساس باید از همین امروز قوای مقننه و مجریه همگام و همسو با یکدیگر اقدامات عملی خود را  برای تحقق شعار کلیدی و اساسی سال ۱۴۰۰ آغاز کنند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet