هدر موبایل
1400/01/14 21:59:39
سرویس اقتصادی
در دستورکار هفته جاری کمیسیون کشاورزی مجلس قرار دارد؛

بررسی برنامه‌های کمیسیون کشاورزی در حوزه قانونگذاری و نظارت در سال ۱۴۰۰

در نشست هفته جاری کمیسیون کشاورزی مجلس برنامه‌های کمیسیون در حوزه قانونگذاری و نظارت در بخش‌های کشاورزی، منابع طبیعی، آب و محیط زیست در سال ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار می‌گیرد.
بررسی برنامه‌های کمیسیون کشاورزی در حوزه قانونگذاری و نظارت در سال ۱۴۰۰ در نشست هفته جاری کمیسیون کشاورزی مجلس برنامه‌های کمیسیون در حوزه قانونگذاری و نظارت در بخش‌های کشاورزی، منابع طبیعی، آب و محیط زیست در سال ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg بررسی,برنامه‌های,کمیسیون کشاورزی,در,حوزه,قانونگذاری,و,نظارت,در,سال,۱۴۰۰ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستورکار نشست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در هفته جاری منتشر شد.

بر اساس این گزارش در روز (یکشنبه 15 فروردین ماه) برنامه‌های کمیسیون کشاورزی در حوزه قانونگذاری و نظارت در بخش کشاورزی و منابع طبیعی در سال ۱۴۰۰ بررسی می‌شود.

همچنین بررسی برنامه ها در حوزه قانونگذاری و نظارت در بخش آب و محیط زیست در سال ۱۴۰۰ دستور کار روز (سه‌شنبه 17 فروردین ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet