روز مجلس
1400/01/17 12:43:38
سرویس صحن
علی پور با انتقاد از عملکرد وزیر جهاد کشاورزی:

ظاهراً مردم مسئول گرانی اخیر هستند

نماینده مردم قائمشهر در مجلس با انتقاد از نحوه پاسخگویی وزیر‌ جهاد کشاورزی در جلسه امروز مجلس گفت: ایشان امروز به نحوی صحبت کردند که مردم بدهکار دولت شدند و ظاهراً مردم مسئول گرانی ها و افزایش قیمت مرغ هستند و دولت اطلاعی از گرانی های اخیر ندارد.
ظاهراً مردم مسئول گرانی اخیر هستند نماینده مردم قائمشهر در مجلس با انتقاد از نحوه پاسخگویی وزیر‌ جهاد کشاورزی در جلسه امروز مجلس گفت: ایشان امروز به نحوی صحبت کردند که مردم بدهکار دولت شدند و ظاهراً مردم مسئول گرانی ها و افزایش قیمت مرغ هستند و دولت اطلاعی از گرانی های اخیر ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102912570527.jpg ظاهراً,مردم,مسئول,گرانی,اخیر,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمال علی پور خنکداری در نشست‌ علنی‌ امروز (سه شنبه 17 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به دولت گفت: در مورد توافق راهبردی چین و ایران تاکید می کنم باید در مورد بند به بند این توافق مجلس اظهارنظر کرده و تصمیم بگیرد تا بلایی که برجام بر سر کشور آورد، تکرار نشود و ان شالله شاهد اتفاقات خوبی در پی این توافق باشیم.

وی در تذکری خطاب به وزیر نیرو خواستار راه اندازی هر چه سریعتر سد کیلیان جهت حل مشکل آب حوزه انتخابیه سوادکوه، قائمشهر و جویبار شد.

علی پور همچنین در تذکر پایانی خود خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: سرانه ورزشی در منطقه به شدت پایین است و زمین ورزشی زیراب 10 سال است که بلاتکلیف مانده و لازم است که هر چه سریعتر به بهره برداری برسد./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet