شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1400/01/17 18:17:25
سرویس اقتصادی
ساداتی نژاد نشست کمیسیون کشاورزی را تشریح کرد

بررسی نحوه تامین کالاهای اساسی موردنیاز ماه رمضان

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: تامین کالاهای اساسی موردنیاز ماه مبارک رمضان موردبررسی قرار گرفت که وزیر جهاد کشاورزی وعده داد با توجه به تشکیل قرارگاه ساماندهی مرغ مشکلی در تامین اقلام موردنیاز مردم وجود نخواهد داشت.
بررسی نحوه تامین کالاهای اساسی موردنیاز ماه رمضان رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: تامین کالاهای اساسی موردنیاز ماه مبارک رمضان موردبررسی قرار گرفت که وزیر جهاد کشاورزی وعده داد با توجه به تشکیل قرارگاه ساماندهی مرغ مشکلی در تامین اقلام موردنیاز مردم وجود نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101706498288.jpg بررسی,نحوه,تامین,کالاهای,اساسی,موردنیاز,ماه,رمضان Icana

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه شنبه 17 فروردین ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس به حضور وزیر جهاد کشاورزی و معاونان وی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: تامین کالاهای اساسی موردنیاز ماه مبارک رمضان یکی از دستورکارهای امروز کمیسیون کشاورزی بود که وزیر جهاد کشاورزی وعده داد با توجه به تشکیل قرارگاه ساماندهی مرغ و نظارت دقیق مشکلی در تامین اقلام موردنیاز مردم وجود نخواهد داشت.

وی بررسی برنامه‌های سال 1400 وزارت جهاد کشاورزی برای تحقق شعار سال را یکی دیگر از دستورکارهای کمیسیون کشاورزی در نشست امروز برشمرد، اضافه کرد: استفاده از بستر توافق ایران و چین در حوزه کشاورزی نیز در جلسه امروز پیگیری شد.

قیمت تضمینی گندم باید بیش از 4 هزار تومان شود

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه قیمت تضمینی گندم در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: از آنجا که نرخ جو از گندم بیشتر است، ممکن است در حوزه دام، گندم جایگزین جو شود که این امر موجب کمبود گندم و به تبع واردات خواهد شد.

ساداتی نژاد با بیان اینکه قیمت تضمینی گندم باید بیش از 4 هزار تومان شود، تصریح کرد: کشاورزی نیز بنگاهی اقتصادی است و نباید به آن به عنوان بنگاه یارانه‌ای یا خیریه نگاه کرد.

پیگیری مصوبات نظارت میدانی کمیسیون کشاورزی از جنوب کرمان

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در تشریح جلسه دیگر این کمیسیون با استاندار کرمان نیز توضیح داد: مصوبات نظارت میدانی کمیسیون کشاورزی از جنوب کرمان در این نشست بررسی شد؛ مالکیت اراضی و مشکلاتی که میان سازمان منابع طبیعی، سازمان امور اراضی و کشاورزان وجود دارد یکی از مشکلات احصا شده در بازدید میدانی از کرمان بود.

وی تصریح کرد: در جلسه امروز موضوع مذکور با حضور سازمان جنگل‌ها، سازمان امور اراضی، سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و استاندار کرمان بررسی و تصمیماتی در 8 بند برای رفع مشکلات کشاورزان در حوزه مالکیت اتخاذ شد تا نهایت تا پایان شهریور 1400 معضلات اراضی استان کرمان برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet