خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/01/22 09:18:36
سرویس بین الملل
آصفری:

شاهد حمله یمنی‌ها به عمق سرزمین حجاز هستیم/ ارتش اجاره‌ای ریاض شکست خورده است

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: عربستان متوجه توانمندی نیروهای مسلح یمن شده لذا تلاش می کند به سمت راهکار سیاسی حرکت کند.
شاهد حمله یمنی‌ها به عمق سرزمین حجاز هستیم/ ارتش اجاره‌ای ریاض شکست خورده است نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: عربستان متوجه توانمندی نیروهای مسلح یمن شده لذا تلاش می کند به سمت راهکار سیاسی حرکت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/109894.jpg شاهد,حمله,یمنی‌ها,به,عمق,سرزمین,حجاز,هستیم/,ارتش,اجاره‌ای,ریاض,شکست,خورده,است Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به نقض حقوق بشر توسط ائتلاف عربی در یمن و طرفداری ایالات متحده از متجاوزان سعودی، گفت: عربستان امروزه متوجه توانمندی نیروهای مسلح یمن شده لذا تلاش می کند به سمت راهکار سیاسی حرکت کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروزه موازنه قدرت در جنگ یمن تغییر کرده و بر این اساس مشاهده می شود که نیروهای یمنی می تواند به عمق سرزمین های حجاز حمله کنند.

وی ادامه داد: همچنین باید اذعان کرد امروزه سعودی ها دریافته اند که با ارتش اجاره ای نمی توانند در مقابل یمنی ها بایستند زیرا آنها مقاوم و پایدار هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید تجاوزگر به سرزمین مشخص شود و نهادهای بین المللی مرتبط با تجاوزگران برخورد کنند تا دیگر شاهد چنین اقدامات ضدبشری نباشیم.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران نیز از هر گونه پایان یافتن جنگ و تجاوز در یمن استقبال می کند و آماده همکاری برای تحقق این امر در چارچوب قوانین بین المللی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet