خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1400/01/18 15:52:05
سرویس بین الملل
حیدری:

موشک‌های یمنی توانمندی ائتلاف عربی را مخدوش کرده است/ ضرورت پایان دادن به تجاوزگری سعودی‎‌ها

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موشک های یمنی امروزه ضربه جدی به چهره ائتلاف عربی زده و این امر در عرصه بین الملل نشان دهنده برتری یمنی ها در جنگ نابرابر است.
موشک‌های یمنی توانمندی ائتلاف عربی را مخدوش کرده است/ ضرورت پایان دادن به تجاوزگری سعودی‎‌ها نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موشک های یمنی امروزه ضربه جدی به چهره ائتلاف عربی زده و این امر در عرصه بین الملل نشان دهنده برتری یمنی ها در جنگ نابرابر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201811100203022636.jpg موشک‌های,یمنی,توانمندی,ائتلاف,عربی,را,مخدوش,کرده,است/,ضرورت,پایان,دادن,به,تجاوزگری,سعودی‎‌ها Icana

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به نقض حقوق بشر توسط ائتلاف عربی در یمن و طرفداری ایالات متحده از متجاوزان سعودی، گفت: شاهد جنگ نابرابر در یمن هستیم و مردم این کشور روزانه مورد تجاوز قرار می گیرند و شهید می شود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تجاوز علیه یمن صورت گرفته لذا مردم این کشور در حال دفاع از آرمان هایشان هستند، اظهار کرد: به عبارتی مردم یمن همواره در سال های مختلف هر بار مورد هجمه قرار گرفتند به صورت سخت مقاوت کردند که تاریخ نیز گواه آن است.

وی با بیان اینکه سعودی ها یکی از کشورهایی هستند که سلاح های پیشرفته نظامی آمریکایی خریداری کرده اند و آنها را علیه مردم بی دفاع یمن مورد استفاده قرار داده اند، ادامه داد: در این میان موشک های یمنی امروزه ضربه جدی به چهره ائتلاف عربی زده و این امر در عرصه بین الملل نشان دهنده برتری یمنی ها در جنگ و تجاوز نابرابر است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: این مهم در حالیست که نوآوری یمنی ها موجب شده توازن قدرت در این دوره تغییر کند لذا شاهد پیروزهای مختلف جبهه مقاوت یمن هستیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک سعودی ها باید خسارت تجاوزگری به یمنی ها را بدهند و از خاک این کشور خارج شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet