هدر موبایل
1400/01/18 15:08:49
سرویس استان ها
صباغیان:

متخلفین زمین های واگذار شده به انفصال از خدمات دولتی و عمومی محکوم می‌شوند

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در  مجلس، گفت: متخلفین زمینهای واگذار شده به انفصال از خدمات دولتی و عمومی محکوم می شوند.
متخلفین زمین های واگذار شده به انفصال از خدمات دولتی و عمومی محکوم می‌شوند نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در  مجلس، گفت: متخلفین زمینهای واگذار شده به انفصال از خدمات دولتی و عمومی محکوم می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103636926129.jpg متخلفین,زمین,های,واگذار,شده,به,انفصال,از,خدمات,دولتی,و,عمومی,محکوم,می‌شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،محمد رضا صباغیان  درباره متخلفین زمینهای واگذار شده به انفصال،گفت: متخلفین زمینهای واگذار شده به انفصال از خدمات دولتی و عمومی محکوم می شوند.

 نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس این تبصره؛ وزارت راه و شهرسازی موظف است تا با استفاده از ظرفیت توسعه اراضی در ظرف مدت یک سال نسبت به بازپس گیری آن دسته از اراضی واگذار شده قبلی که مطابق مفاد قرارداد عمل نکرده است اقدام نمایند.

نماینده حوزه مهریز در رابطه با این پیشنهاد گفت: به دلیل اینکه بسیاری از افراد از دولت زمین می گیرند و در کاربری خودش استفاده نمی نمایند و یا زمین های واگذار شده با هدفی که به آنها اعلام شده است استفاده نمی نمایند و یا سالهای سال است که از دولت زمین گرفته اند و همینطور بلاتکلیف مانده است پیشنهاد شده است تا برای ضمانت اجرایی این قانون متخلفین  از اجرای حکم به انفصال از خدمات دولتی و عمومی محکوم شوند.

 صباغیان افزود: با ارائه این پیشنهاد ضمانت اجرایی برای این ماده قانونی فراهم می گردد و زمین های دولتی مورد دستبرد دیگران قرار نمیگیرد و همچنین جلوی افرادی که از دولت زمین گرفته اند و به هدف قرارداد نرسیده اند گرفته می شود.

 به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ،لازم به ذکر است پیشنهاد صباغیان با 176 رای موافق از تصویب نمایندگان مجلس گذشت.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet