هدر اصلی
1388/08/27 12:25:00
سرویس صحن
ملک شاهی راد در اخطار قانون اساسی خواستار شد

دولت سازو کار جذب افراد در سازمان های دولتی و خصوصی را تدوین کند

**نماینده خرم آباد طی یک اخطار قانون اساسی گفت: دولت باید سازو کار مناسبی برای جذب افراد در سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی تدوین کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد رضا ملک شاهی راد در جلسه علنی روز چهارشنبه با استناد به اصل 84 قانون اساسی یادآور شد: بر اساس این اصل هر نماینده دربرابر تمام ملت مسئول است و حق دارد در همه مسائل داخلی و خارجی کشور اظهار نظر کند.

وی خطاب به ابوترابی فرد گفت:  روزانه افرادی به حضرتعالی و هیات رئیسه مراجعه می کنند که مشکل انها بیکاری است و درد دلشان این است که در این مملکت تبعیض و پارتی بازی است .

نماینده خرم آباد افزود: اعتراض این دسته از افراد به استخدام های رسمی نیست که از طریق برگزاری آزمون صورت می گیرد؛ بلکه به آن دسته از استخدامهایی است که توسط شرکتهای خدماتی و خرید خدمت صورت می گیرد.

ملک شاهی راد اظهارداشت: اعتراض این افراد به جاست، چون این دسته از شرکتها از اطرافیان خود استفاده می کنند و این افراد در دستگاههای دولتی جذب می شون ، مردم این را از چشم دولت می بینند و نسبت به  نظام بدبین می شوند.

وی گفت: دولت باید سازو کار مناسبی برای جذب افراد در سازمانهای دولتی و چه در شرکتهای خصوصی به صورت خرید خدمت، قراردادی و قرارداد معین تدوین کند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet