هدر موبایل
1400/01/19 17:03:28
سرویس استان ها
محمدبیگی در دیدار با مدیران شعب بانک سپه استان قزوین:

باید انقلاب اقتصادی در زمینه نظام بانکی و پولی رخ دهد

نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان اینکه باید انقلاب اقتصادی در زمینه نظام بانکی و پولی رخ دهد، گفت: قوانین بانکداری نیاز به اصلاح دارد تا متناسب با شرایط کنونی استاندارد شود و زمینه خدمت به مردم و کشور بیشتر شود.
باید انقلاب اقتصادی در زمینه نظام بانکی و پولی رخ دهد نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان اینکه باید انقلاب اقتصادی در زمینه نظام بانکی و پولی رخ دهد، گفت: قوانین بانکداری نیاز به اصلاح دارد تا متناسب با شرایط کنونی استاندارد شود و زمینه خدمت به مردم و کشور بیشتر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109939331571.jpg باید,انقلاب,اقتصادی,در,زمینه,نظام,بانکی,و,پولی,رخ,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس در دیدار با مدیرعامل بانک سپه استان قزوین با بیان اینکه باید انقلاب اقتصادی در زمینه نظام بانکی و پولی رخ دهد، گفت: قوانین بانکداری نیاز به اصلاح دارد تا متناسب با شرایط کنونی استاندارد شود و زمینه خدمت به مردم و کشور بیشتر شود؛ متاسفانه آینده فروشی در این دولت بسیار بالاست و به گونه ای که دولت آینده درگیر این موضوع خواهد شد. با این حال امید داریم که بنگاه های اقتصادی خرد فعال تر شوند.

وی با تاکید بر اینکه بانک ها باید گستره فعالیت خود را افزایش دهند تا اقشار مختلف مردم بتوانند از خدمات آن بهره مند شوند، ادامه داد: نصب خودپرداز در مناطق روستایی و ایجاد شعبه در مناطق منفصل شهری ضرورت دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: نگرانی هایی از موضوع ادغام صورت گرفته بین پنج بانک با بانک سپه وجود داشت، با این حال شاهد آن هستیم که تاکنون در سطح استان این موضوع به خوبی مدیریت شده و 63 شعبه بانک سپه در استان اقدام به ارائه خدمات به مردم می کنند؛ امسال سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها است بنابراین باید  برای عملیاتی کردن این شعار تلاش شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس یازدهم افزود:، مطالبه جدی ما این است که بانک ها حداکثر همکاری را داشته و تا جایی که می توانند با مردم راه بیایند و اجازه ندهند فشار بیشتری بر آنها در این جنگ اقتصادی  وارد شود؛ در مورد ارائه تسهیلات در حوزه های مختلف به ویژه حوزه های روستایی، زنان خانه دار و مسکن تقاضای بسیاری وجود دارد بنابراین اختصاص تسهیلات در این حوزه می تواند گامی بلند برای کاهش دغدغه های مردمی باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet