هدر اصلی
1400/01/21 16:45:44
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز نیکزاد با مسئولان اجرایی صورت گرفت؛

بررسی روند اجرای مصوبات سفر نایب رئیس مجلس به شهرستان اردکان/تعداد قابل توجهی از مصوبات به نتیجه رسیده‌اند

روند اجرای مصوبات سفر نایب رئیس مجلس به شهرستان اردکان ظهر امروز با حضور مسئولان اجرایی پیگیری شد.
بررسی روند اجرای مصوبات سفر نایب رئیس مجلس به شهرستان اردکان/تعداد قابل توجهی از مصوبات به نتیجه رسیده‌اند روند اجرای مصوبات سفر نایب رئیس مجلس به شهرستان اردکان ظهر امروز با حضور مسئولان اجرایی پیگیری شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109970962299.jpg بررسی,روند,اجرای,مصوبات,سفر,نایب,رئیس,مجلس,به,شهرستان,اردکان/تعداد,قابل,توجهی,از,مصوبات,به,نتیجه,رسیده‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست مشترک علی نیکزاد با معاونان وزارتخانه‌ها، مدیران استان یزد و نماینده شهرستان اردکان در مجلس ظهر امروز (شنبه، 21 فروردین ماه) به منظور پیگیری مصوبات سفر نایب رئیس مجلس به استان یزد و شهرستان اردکان برگزار شد.

وی در تشریح این جلسه به خبرنگار خانه ملت، گفت: در تاریخ 18 دی ماه سال 99 به منظور انجام وظایف نظارتی خود به شهرستان اردکان استان یزد سفر کرده و 16 بند را با حضور مسئولان اجرایی در موضوعات مختلف مرتبط با شهرستان به تصویب رساندیم.

نیکزاد ادامه داد: این مصوبات به شرکت ساخت، شهرهای جدید راه آهن، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی، همچنین شرکت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، آبفای کشور، استانداری، بهداشت و درمان، اداره کل راه و شهرسازی استان یزد و... مربوط می‌شوند.  

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از پایان این نظارت میدانی تاکنون 2 جلسه برای پیگیری پیشرفت مصوبات با مسئولان مربوطه انجام شده است، افزود: در جلسه امروز نیز مشخص شد؛ تعداد قابل توجهی از مصوبات به نتیجه رسیده و تعداد دیگری در نیمه راه هستند. خوشبختانه تاکنون الحاق زمین جهت حل مشکل شهر عقدا انجام شده، همچنین برای احداث شهرک جدید کارگران چادرملو از وزیر مربوطه دستور لازم را گرفته‌ایم.

وی اظهار کرد: پاسگاهی در شهرستان اردکان به صورت کانکس سرپا شده بود که سازمان راه و حمل و نقل جاده ای پذیرفت، یک پاسگاه از نوع درجه  4 در آن جا احداث شود، همچنین مقرر شده بود؛ شرکت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی جهت مکانیزه کردن کار کشاورزی تسهیلاتی در نظر بگیرد که خوشبختانه تاکنون بیش از نیمی از این تسهیلات را اختصاص داده اند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این شهر یک مجموعه بین راهی نیز ساخته شده بود که به ورود و خروج نیاز داشت تا توجیه اقتصادی پیدا کند که خوشبختانه شرایط لازم جهت انجام این ورود و خروج ایجاد شده است.

به گفته وی ارتقاء راه آهن و پارک لجستیک به دهکده لجستیک و ایجاد شهر جدیدی به منظور سرریز کردن جمعیتی شهر اردکان نیز در مرحله پیگیری هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet