هدر اصلی
1400/01/21 17:12:55
سرویس استان ها
آصفری:

تقاطع غیرهمسطح سنجان تا نیمه نخست امسال بهره برداری شود

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس ،گفت: تقاطع غیر همسطح سنجان از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است و باید تلاش شود این پروژه تا پایان نیمه نخست امسال بهره‌برداری شود.
تقاطع غیرهمسطح سنجان تا نیمه نخست امسال بهره برداری شود نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس ،گفت: تقاطع غیر همسطح سنجان از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است و باید تلاش شود این پروژه تا پایان نیمه نخست امسال بهره‌برداری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202011107556029703.jpg تقاطع,غیرهمسطح,سنجان,تا,نیمه,نخست,امسال,بهره,برداری,شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسن آصفری روز پنجشنبه در بازدید از روند اجرایی تقاطع غیر همسطح سنجان اراک، افزود: عرشه این تقاطع امروز بعد از چهار سال نصب می‌شود که با این اقدام بخش قابل توجهی از طرح تکمیل می‌شود.

نماینده  مردم اراک در  مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: روزانه بیش از ۳۰ هزار خودرو سبک و سنگین از مسیر سنجان عبور می‌کنند و تکمیل تقاطع غیر همسطح این منطقه یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

وی  اظهار داشت: همچنین امروز با تنی چند از مدیران مربوطه بازدیدی از رودخانه ساحلی کرهرود اراک به عمل آمد و مقرر شد، روند دیوار کشی این رودخانه ساحلی در اسرع و وقت از سر گرفته شود.

آصفری اضافه کرد: همچنین بازدیدی از مجتمع ورزشی امیرکبیر شهرک نبئی و زمین‌های خاکی سنجان و کرهرود به عمل آمد و مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی ضمن تخصیص ۴۰میلیارد ریال برای تکمیل مجموعه ورزشی شهرک نبئی، اعتباراتی نیز برای تکمیل پیست تارتان و سالن سه هزار و ۵۰۰ نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک اختصاص  دهد.

وی همچنین نسبت به ساماندهی منطقه تخت سادات کرهرود تاکید کرد و گفت: این منطقه در زمره مناطق گردشگری اراک محسوب می‌شود و دستگاه‌های اجرایی باید نسبت ساماندهی آن بیش از پیش تلاش کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet