هدر اصلی
1400/01/22 15:23:24
سرویس استان ها
حسین‌زاده:

مردم بخش‌های لارستان در تامین برخی نیازهای اولیه نیز محروم هستند

نماینده مردم لارستان در مجلس با بیان اینکه مردم بخش‌های لارستان در تامین برخی نیازهای اولیه نیز محروم هستند،گفت: مشکلات آموزشی در بخش بنارویه موجب شد تا مردم درخواست ارتقای نمایندگی آموزش و پرورش به اداره را داشته باشند.
مردم بخش‌های لارستان در تامین برخی نیازهای اولیه نیز محروم هستند نماینده مردم لارستان در مجلس با بیان اینکه مردم بخش‌های لارستان در تامین برخی نیازهای اولیه نیز محروم هستند،گفت: مشکلات آموزشی در بخش بنارویه موجب شد تا مردم درخواست ارتقای نمایندگی آموزش و پرورش به اداره را داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100001729945.jpg مردم,بخش‌های,لارستان,در,تامین,برخی,نیازهای,اولیه,نیز,محروم,هستند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین حسین زاده  درباره وضعیت  امکانات و تجهیزات در لارستان،گفت: متاسفانه در سال‌ها و دهه‌های گذشته آنگونه که شایسته است به بخش‌های بنارویه، بیرم، جویم و صحرای باغ توجه و رسیدگی نشده است. 

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم تقسیم توجه به نیازهای مردم در شهرستان لارستان موجب شده است تا مردم این شهرستان در تامین برخی از نیازهای اولیه با مشکلات و رنج همراه باشند تصریح کرد: مردم بیرم و صحرای باغ نیازمند آب شرب سالم هستند.

 وی با بیان اینکه امیدوارم در سال جدید گام بلندی برای این بخش برداشته شود ادامه داد:مشکلات آموزشی در بخش بنارویه موجب شد تا مردم درخواست ارتقای نمایندگی آموزش و پرورش به اداره داشته باشند.

 نماینده مردم لار ستان در مجلس یادآورشد: بنارویه و روستاهای آن متاسفانه در سال‌های گذشته به طور جدی مورد توجه مسئولان قرار نگرفته و مردم شریف و بزرگوار این منطقه از برخی کمبودها گلایه دارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet