هدر اصلی
1400/01/22 15:24:13
سرویس استان ها
مبلغی تاکیدکرد:

تجهیز و ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی کوهدشت به سطح شبانه روزی / جذب سهمیه ویژه جهت بیمه کارگری

نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت:  تجهیز و ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی کوهدشت به سطح شبانه روزی در دستور کار قرار بگیرد.
تجهیز و ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی کوهدشت به سطح شبانه روزی / جذب سهمیه ویژه جهت بیمه کارگری نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت:  تجهیز و ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی کوهدشت به سطح شبانه روزی در دستور کار قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102995300919.jpg تجهیز,و,ارتقاء,درمانگاه,تأمین,اجتماعی,کوهدشت,به,سطح,شبانه,روزی,/,جذب,سهمیه,ویژه,جهت,بیمه,کارگری Icana

 به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت ، حجت الاسلام و المسلمین مبلغی با  مدیر عامل تأمین اجتماعی کشور دیدار کرد و در این راستا  مصطفی سالاری با درخواست های مطرح شده موافقت کرده و دستورات لازم گرفته شد.

نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار مقرر شد درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان کوهدشت علاوه بر تجهیز، به سطح شبانه روزی ارتقاء یابد  بنابراین  لازم به ذکر است در صورت ارتقاء به سطح شبانه روزی ، واحد رادیولوژی درمانگاه فعال می شود و یک پزشک متخصص داخلی مقیم درمانگاه مستقر می گردد.

 وی در  پایان یادآورشد: در این دیدار همچنین با اختصاص سهمیه بیمه ویژه برای کارگران ساختمانی شهرستان کوهدشت و رومشکان علاوه بر ظرفیت موجود موافقت به عمل آمد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet