هدر اصلی
1400/01/22 16:50:29
سرویس سیاسی
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها:

هیچ کسی توسط هیئت های اجرائی مجبور به انصراف از انتخابات نشده است

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت:هیچ کسی توسط هیئت های اجرایی مجبور به انصراف نشده و داوطلبان و تصمیم نهایی در مورد انصراف از کاندیداتوری با خود داوطلبان است.
هیچ کسی توسط هیئت های اجرائی مجبور به انصراف از انتخابات نشده است رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت:هیچ کسی توسط هیئت های اجرایی مجبور به انصراف نشده و داوطلبان و تصمیم نهایی در مورد انصراف از کاندیداتوری با خود داوطلبان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103121785010.jpg هیچ,کسی,توسط,هیئت,های,اجرائی,مجبور,به,انصراف,از,انتخابات,نشده,است Icana

سیدحمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، تاکید کرد:ب رخی هیئت های اجرائی در شهر ها و شهرستان های کوچک پس از آنکه استعلام افراد از مراجع چهارگانه را دریافت کردند برای حفظ حرمت داوطلبان پیش از اعلام نظر نهایی و عمومی به آنها توصیه می کنند که انصراف خود را اعلام کنند.

وی افزود: تصمیم گیری در مورد انصراف از کاندیداتوری و یا ثبت اعتراض و انتظار برای اعلام احتمالی عدم صلاحیت شخص با خود داوطلبان است و هیئت های اجرائی کسی را مجبور به انصراف نکرده اند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به ثبت نام الکترونیک از داوطلبان عضویت در انتخابات شوراها برخی از این افراد نسبت به روند ثبت نام اعتراض داشتند و مدعی بودند به دلیل مشکلات نرم افزاری نتوانستند به موقع مدارک خود را بارگزاری کنند لذا دیروز با همکاری وزارت کشور مجدد سامانه ثبت نام فعال شد و افراد جامانده مدارک خود را ارسال کردند و این آخرین مهلت برای این کار بود و امروز نیز ثبت نام داوطلبان روستا به پایان می رسد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet