هدر اصلی
1400/01/22 17:04:34
سرویس اقتصادی
مفتح در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه؛

نحوه رسیدگی و نظارت بر اجرای قانون بودجه سال 1400 بررسی شد/نوبخت میهمان جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: امروز در ادامه نشست‌های قبل این کمیسیون برای تعیین خط مشی نسبت به نحوه رسیدگی و نظارت بر اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ بحث و بررسی‌هایی با حضور اعضا انجام شد.
نحوه رسیدگی و نظارت بر اجرای قانون بودجه سال 1400 بررسی شد/نوبخت میهمان جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: امروز در ادامه نشست‌های قبل این کمیسیون برای تعیین خط مشی نسبت به نحوه رسیدگی و نظارت بر اجرای قانون بودجه سال 1400 بحث و بررسی‌هایی با حضور اعضا انجام شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102448847160.jpg نحوه,رسیدگی,و,نظارت,بر,اجرای,قانون,بودجه,سال,1400,بررسی,شد/نوبخت,میهمان,جلسه,روز,سه‌شنبه,کمیسیون Icana

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوع خود گفت: امروز در ادامه نشست‌های قبل برای تعیین خط مشی نسبت به نحوه رسیدگی و نظارت بر اجرای قانون بودجه سال 1400 بحث و بررسی‌هایی با حضور اعضای کمیسیون انجام شد.

وی افزود: برخی شبهه‌ها در جهت ابلاغ قانون پیش آمده که در این جلسه مطرح و رسیدگی شد، با توجه به حضور مجدد نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست روز سه شنبه آتی مقرر شد، ابتدا شبهات به طور کامل تعیین و چگونگی رفع آن‌ها مشخص شود.

مفتح اظهار کرد: براین اساس تمامی شبهه‌ها و پیشنهادات با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه بررسی و راه‌حل نهایی جهت چگونگی اجرای قانون بودجه اتخاذ خواهد، به طور مثال یکی از پیشنهادات این است که هر عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مسئول نظارت بر نحوه اجرای بودجه در یکی از وزارتخانه ها شود.           

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: این کمیسیون با رفع شبهات و ابهامات در نشست روز سه‌شنبه تلاش خواهد کرد تا در جهت اجرای دقیق بودجه طی سال جاری نقش فعالتری را ایفا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet