هدر اصلی
1400/01/22 18:29:19
سرویس اقتصادی
فیروزی در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

الزامات تحقق شعار سال بررسی شد/ضرورت اصلاح سیستم انگیزشی، بهبود محیط کسب و کار

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی الزامات تحقق شعار سال در کمیسیون متبوعش خبر داد.
الزامات تحقق شعار سال بررسی شد/ضرورت اصلاح سیستم انگیزشی، بهبود محیط کسب و کار سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی الزامات تحقق شعار سال در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg الزامات,تحقق,شعار,سال,بررسی,شد/ضرورت,اصلاح,سیستم,انگیزشی،,بهبود,محیط,کسب,و,کار Icana

حجت اله فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه22 فروردین ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در جلسه امروز نحوه تحقق شعار سال بررسی شد؛ بر اساس گزارشات ارائه شده، اصلاح نگرش به منظور تحقق شعار سال امری ضروری است زیرا با رویکرد کنونی شعار سال محقق نمی‌شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ارتقای انگیزه را یکی دیگر از عوامل اصلی در تحقق شعار سال یعنی «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی» دانست و افزود: اصلاح سیستم انگیزشی، بهبود محیط کسب و کار، بسترسازی برای ورود آسان سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به فعالیت‌های مولد اقتصادی، ثبات بخشی به اقتصاد و ارتقاء سطح اعتماد بخش خصوصی به حاکمیت از جمله الزامات تحقق شعار سال است، زیرا در حال حاضر بی‌ثباتی اقتصادی از جمله تغییرات مستمر نرخ ارز و تامین مواد اولیه موجب آسیب به اعتماد بخش خصوصی شده است.

وی با بیان اینکه تعیین صنایع حاضر اهمیت برای دریافت حمایت‌ها از جمله اصلی‌ترین ضرورت‌ها است، تصریح کرد: از آنجا که عرصه تولید بسیار گسترده است باید با تعیین اولویت‌ها و حمایت موثر اهداف مورد نظر را به دست آورد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه ضرورت تغییر در سیاست واردات و توسعه صادرات یکی دیگر از موارد طرح شده در نشست امروز بود، تصریح کرد: برقراری تعامل سازنده با جهان و عضویت در معاهده‌های بین المللی یکی از الزامات صادرات است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: براساس گزارش‌های  وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخش خصوصی دستگاه‌های متولی صدور مجوز برای فعالیت‌های تولیدی عملکرد موفقی نداشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet