هدر اصلی
1400/01/22 18:40:43
سرویس اقتصادی
ساداتی‌نژاد در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

سوخت ماشین آلات کشاورزی در قالب طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولید تامین می‌شود

رئیس کمیسیون کشاورزی، گفت: در جریان بررسی موادی از طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی نمایندگان با تامین و ساماندهی سوخت ماشین آلات، تجهیزات و ادوات کشاورزی موافقت کردند.
سوخت ماشین آلات کشاورزی در قالب طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولید تامین می‌شود رئیس کمیسیون کشاورزی، گفت: در جریان بررسی موادی از طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی نمایندگان با تامین و ساماندهی سوخت ماشین آلات، تجهیزات و ادوات کشاورزی موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202103103556939730.jpg سوخت,ماشین,آلات,کشاورزی,در,قالب,طرح,تقویت,امنیت,غذایی,و,رفع,موانع,تولید,تامین,می‌شود Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تشریح نشست امروز(یکشنبه 22 فروردین‌ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه امروز برای اولین بار کلیات طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی با حضور نمایندگان بررسی شد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست امروز و در جریان بررسی موادی از طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی در زمینه تجارت، بازار، سرمایه‌گذاری و بیمه محصولات کشاورزی و همچنین کشاورزی قراردادی و تامین سوخت تجهیزات و ادوات کشاورزی مورد تصویب قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: سایر بندها و موارد مندرج در طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی در نشست فردا صبح ( دوشنبه 23 فروردین‌ماه) مورد بررسی قرار می‌گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet