هدر اصلی
1400/01/22 22:57:40
سرویس فراکسیون ها
رفیعی:

فراکسیون محیط زیست مجلس اجازه پایمال شدن خون شهدای محیط بان زنجانی را نمی دهد

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه این فراکسیون به جد پیگیر ماجرای شهادت محیط بانان زنجانی است و اجازه پایمال شدن خون آنها را نمی دهد، گفت:مقرر شد گزارش روند پیگیری پرونده توسط نیروی انتظامی به ما اعلام شود البته خودمان هم پیگیری های لازم را خواهیم داشت.
فراکسیون محیط زیست مجلس اجازه پایمال شدن خون شهدای محیط بان زنجانی را نمی دهد رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه این فراکسیون به جد پیگیر ماجرای شهادت محیط بانان زنجانی است و اجازه پایمال شدن خون آنها را نمی دهد، گفت:مقرر شد گزارش روند پیگیری پرونده توسط نیروی انتظامی به ما اعلام شود البته خودمان هم پیگیری های لازم را خواهیم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100772191358.jpg فراکسیون,محیط,زیست,مجلس,اجازه,پایمال,شدن,خون,شهدای,محیط,بان,زنجانی,را,نمی,دهد Icana

 سمیه رفیعی  در گفت و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت؛ از سفر به استان زنجان و دیدار سرزده با خانواده دو شهید محیط بان خبر داد و گفت: این سفر بدون تشریفات خاصی و تنها صرف دیدار با خانواده شهدا انجام شد.

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه در مراسم تشییع این شهیدان کسی از مسئولان حضور نداشت، وظیفه دانستم که از نزدیک خدمت خانواده آنها برسم و باعث تسلی خاطر آها شوم و از آنها دلجویی کنم و بگویم که فراکسیون محیط زیست مجلس به جد پیگیر ماجرای شهادت محیط بانان است  و آن را دنبال و پیگیری می کند و اجازه نمی دهد خون آنها پایمال شود.

وی ادامه داد: پدر شهید میکائیل هاشمی محیط بان بازنشته هستند و از نزدیک درجریان مشکلات و مسائل مرتبط با محیط بانی بوده و به این حوزه اشراف کامل دارد و این اتفاق مسئولیت ما را در پیگیری موضوع دوچندان می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم یادآور شد: به خانواده شهدا تاکید کردم که این خبر نه تنها برای خانواده ها بلکه جامعه محیط زیست کشور بسیار تلخ و ناگوار بود. خانواده ها نگرانی هایی از بابت روند اجرای پرونده ها داشتند که به فوریت در دیدار با سرهنگ رحمتی مسئول رسیدگی به پرونده به صورت مفصل صحبت کردم و در جریان جزئیات پرونده قرار گرفتیم.

رفیعی افزود: نیروی انتظامی مسئله را با جدیت پیگیری می کند و اسلحه هایی که توسط شکارچیان غیرمجاز ضبط شده بود را مشاهده کردیم. سرهنگ رحمتی تاکید کرد که پرونده با جدیت در نیروی انتظامی در حال رسیدگی و پیگیری است و مقرر شد گزارش روند پیگیری پرونده را به ما اعلام کنند. البته خودمان هم پیگیری های لازم را خواهیم داشت.

رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مهمترین خواسته خانواده شهدا تاکید بر پایمال نشدن خون شهدا بود و ما هم این موضوع را به نیروی انتظامی منتقل کردیم تا ملاحظات صورت گیرد. ما در مجلس از محیط بانان دفاع کردیم و برایمان در اولویت قرار دارند. در این رابطه پیش بینی ردیف بودجه اختصاصی برای یگان حفاظت محیط زیست در قانون بودجه 1400 نشان از توجه جدی مجلس دارد و اینکه مجلس همراه و یاور محیط بانان است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet