هدر اصلی
1400/01/23 14:27:29
سرویس اقتصادی
نقدعلی:

شاهد قاچاق جوجه یک روزه هستیم/مرغداران دریافت کننده نهاده حمایتی موظف به تحویل گوشت هستند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مرغداران باید در مقابل دریافت نهاده‌ با نرخ دولتی و حمایتی، گوشت تحویل دهند اما متاسفانه در این زمینه کوتاهی‌هایی رخ داده است.
شاهد قاچاق جوجه یک روزه هستیم/مرغداران دریافت کننده نهاده حمایتی موظف به تحویل گوشت هستند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مرغداران باید در مقابل دریافت نهاده‌ با نرخ دولتی و حمایتی، گوشت تحویل دهند اما متاسفانه در این زمینه کوتاهی‌هایی رخ داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202011106105559499.jpg شاهد,قاچاق,جوجه,یک,روزه,هستیم/مرغداران,دریافت,کننده,نهاده,حمایتی,موظف,به,تحویل,گوشت,هستند Icana

محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در خصوص عدم عرضه مرغ تولیدی به بازار توسط برخی از مرغداران، گفت: در اثر ضعف نظارتی رخ داده از سوی وزارت جهاد کشاورزی و عدم همکاری این دو وزارتخانه شاهد احتکار و عدم عرضه مرغ به بازار هستیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عدم هماهنگی وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت باعث شده تا آدرس‌هایی به سود جویان بازار گوشت مرغ داده شود، عنوان کرد: 3 هزار و 460 واحد مرغداری نهاده‌های خود را با نرخ دولتی دریافت کرده‌اند اما محصول تولیدی خود را به بازار عرضه نکرده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پس از بازدید از بنادر واردات نهاده‌های دامی به معاونین وزارت جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت هشدار دادیم که نظارت خود را تا کشتارگاه‌ها پیش ببرند، ادامه داد: مرغداران باید در مقابل دریافت نهاده‌ با نرخ دولتی و حمایتی گوشت تحویل دهند اما متاسفانه در این زمینه کوتاهی‌هایی رخ داده است.

نقدعلی با بیان اینکه بر اساس گزارش وزیر جهاد کشاورزی سردخانه‌های کشور سه برابر میزان متوسط کشتار و منجمدسازی داشته‌اند این موضوع خود یکی از نشانه‌های احتکار است، تصریح کرد: سوء مدیریت در نظام توزیع گوشت مرغ رخ داده است و در حال حاضر نیز شاهد قاچاق جوجه یک روزه هستیم./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet