انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/12 12:48:19
سرویس سیاسی
جوکار خبر داد:

آمادگی کمیسیون شوراها برای دریافت پیشنهادات درباره طرح ها و لوایح انتخاباتی

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها از آمادگی کمیسیون شوراها برای دریافت پیشنهادات مردم و منتقدین درباره طرح ها و لوایح انتخاباتی خبر داد.
آمادگی کمیسیون شوراها برای دریافت پیشنهادات درباره طرح ها و لوایح انتخاباتی رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها از آمادگی کمیسیون شوراها برای دریافت پیشنهادات مردم و منتقدین درباره طرح ها و لوایح انتخاباتی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107113053075.jpg آمادگی,کمیسیون,شوراها,برای,دریافت,پیشنهادات,درباره,طرح,ها,و,لوایح,انتخاباتی Icana

محمد صالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تاثیر قانون فعلی انتخابات شوراها بر کاهش مشارکت میزان مشارکت مردم در ثبت نام  انتخابات شوراها برخی از  روستا ها گفت:  این نهاد مقدس مردمی فاقد برخورداری از هرگونه اعتبارات دولتی بوده برای همین باید از طریق اخذ عوارض بودجه  مورد نیاز برای اداره شهر را تامین کند بر این اساس  تصمیم گیری درست شوراها در  بحث هزینه کردها موجب پیشرفت آن منطقه خواهد شد.

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها ادامه داد: مهمترین شاخص برای ثبت نام ها در انتخابات ریاست جمهوری کارآمدی بوده که لایحه بودجه سالانه کشور بیانگر میزان برخورداری دولت از این موضوع خواهد بود.  

وی با اشاره به برخی از انتقاد ها به طرح اصلاح قانون انتخابات  بیان کرد :مردم و منتقدین می توانند پیشنهادات و نظرات خود را برای اصلاح هرچه بهتر قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها برای بررسی به کمیسیون ارائه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet