هدر اصلی
1400/01/23 13:56:43
سرویس استان ها
رشیدی:

بازگشت تیم فوتبال راهیان به لیگ دسته اول مطالبه عمومی مردم است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه بازگشت تیم فوتبال راهیان به رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور مطالبه عمومی مردم است،گفت: برای این احقاق حق به صورت جدی ورود پیدا خواهیم کرد.
بازگشت تیم فوتبال راهیان به لیگ دسته اول مطالبه عمومی مردم است نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه بازگشت تیم فوتبال راهیان به رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور مطالبه عمومی مردم است،گفت: برای این احقاق حق به صورت جدی ورود پیدا خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106003710791.jpg بازگشت,تیم,فوتبال,راهیان,به,لیگ,دسته,اول,مطالبه,عمومی,مردم,است Icana

 به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت، محمد رشیدی درباره  وضعیت تیم فوتبال راهیان اظهار داشت: از مدتی قبل که بحث بازگشت راهیان به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور با رای دیوان عالی کشور مطرح شد به عنوان یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس پیگیر وضعیت این تیم بودم.

نماینده  مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حتی در دیداری هم که با کریمی مدیرعامل باشگاه راهیان داشتم حمایت خود را از بازگشت این تیم به مسابقات دسته اول اعلام و عنوان کردم هر کاری که لازم باشد و بتوانم برای بازگشت دوباره آنها انجام می‌دهم.

رشیدی بازگشت دوباره راهیان به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال را حق این تیم و مردم کرمانشاه عنوان کرد و گفت: امروز بحث بازگشت تیم فوتبال این شهر و استان به مسابقات لیگ آزادگان به یکی از مطالبات جدی مردم تبدیل شده است.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما نمایندگان مردم هم وظیفه داریم مطالبات آنها را تا حصول نتیجه پیگیری و اجازه ندهیم حقشان از بین برود.

وی، عدم تمکین فدراسیون فوتبال به رای دیوان عالی کشور و آرای صادر شده دادگاه مبنی بر بازگشت راهیان به رقابت‌های لیگ دسته اول را نوعی اجحاف در حق مردم کرمانشاه دانست و افزود: مجمع نمایندگان استان به صورت جدی پیگیر وضعیت این تیم خواهد بود.

رشیدی یادآور شد: برای حمایت از تیم راهیان و دیگر تیم‌های ورزشی کرمانشاه آنچه که از دستمان برآید و در توانمان باشد دریغ نمی‌کنیم چرا که توسعه ورزش استان را برابر با افزایش شور و نشاط جوانان و دور شدن آنها از بسیاری ناهنجاری های اجتماعی می‌دانیم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس اضافه کرد: در موضوع تیم فوتبال راهیان هم آمادگی داریم که با همراهی مدیرعامل باشگاه، دیدارهایی با رییس فدراسیون و حتی مسوولان وزارت ورزش داشته باشیم تا هرچه زودتر تکلیف این تیم روشن و شاهد قطعی شدن حضور دوباره در مسابقات لیگ باشیم.

وی در عین حال حمایت مضاعف ازتیم فوتبال راهیان پس از قطعی شدن حضور آنها در مسابقات لیگ را نیز مورد تاکید قرار داد و افزود: در این خصوص نیز اداره کل ورزش و جوانان باید حمایت های لازم را به عمل آورده و امکاناتی مانند محل تمرین و زمین مناسب مسابقه، خوابگاه در اختیار باشگاه قرار دهد.

رشیدی با بیان اینکه برای جذب اسپانسر برای تیم فوتبال راهیان نیز باید تلاش شود، افزود: امیدوارم با تلاش جدی تر همه مسئولان و همراهی فدراسیون فوتبال و پیگیری‌های بیشتر مدیرعامل راهیان، شاهد حضور دوباره آنها در مسابقات فصل اینده لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet