هدر اصلی
1400/01/23 13:58:32
سرویس استان ها
نصیرایی:

طرح توسعه بیمارستان شهید مصطفی خمینی آغاز شد

نماینده مردم طبس در مجلس،گفت: طرح توسعه بیمارستان شهید مصطفی خمینی با کلنگ زنی احداث بیمارستان ۱۵۸ تختخوابی طبس آغاز شد.
طرح توسعه بیمارستان شهید مصطفی خمینی آغاز شد نماینده مردم طبس در مجلس،گفت: طرح توسعه بیمارستان شهید مصطفی خمینی با کلنگ زنی احداث بیمارستان ۱۵۸ تختخوابی طبس آغاز شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101014107246.jpg طرح,توسعه,بیمارستان,شهید,مصطفی,خمینی,آغاز,شد Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،طرح توسعه بیمارستان شهید مصطفی خمینی با کلنگ زنی احداث بیمارستان ۱۵۸ تختخوابی طبس آغاز شد.

نماینده مردم طبس فردوس بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی بیمارستان ۱۵۸ تختخوابی طبس تصریح کرد: اگر خواستن باشد؛ می توان به هرچه که باید رسید و امروز کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه بیمارستان طبس؛ نماد خواستن و همت و جرات اقدام است.

وی افزود: از زحمات همه عزیزان از جمله استاندار خراسان جنوبی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند؛  جان بابایی معاون وزیر بهداشت؛ مهندس کریتی مدیرعامل زغالسنگ پروده طبس و مجموعه صدر تامین امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه و مسئولان محلی که برای تحقق این مهم تلاش کرده اند؛ قدردانی می کنم.

معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز در مراسم کلنگ زنی این طرح گفت: اگر تلاش حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و پیگیری های مستمر و حضور مداوم ایشان در وزارت بهداشت نبود امروز اینجا نبودیم و این طرح بلاتکلیف بود.

وی ضمن قدردانی از شرکت زغال سنگ طبس و استاندار خراسان جنوبی برای مساعدت در این طرح افزود: در سفر قبلی اینجابب به شهرستان طبس قرار شد این بیمارستان احداث شود اما این کار معطل ماند و امروز بر اساس تاکیدات نماینده مردم و ارزیابی های محلی مقرر گردید این مرکز درمانی در کنار بیمارستان فعلی احداث گردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet