هدر اصلی
1400/01/23 13:45:55
سرویس حوزه ریاست
قاضی زاده هاشمی در دیدار با معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح:

لزوم تعامل مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح برای اصلاح قانون سربازی

نایب رییس مجلس شورای اسلامی بر تعامل مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح برای اصلاح قانون سربازی تاکید کرد و گفت: مدل فعلی سربازی به دومین مانع ازدواج و فرزند آوری تبدیل شده است.
لزوم تعامل مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح برای اصلاح قانون سربازی نایب رییس مجلس شورای اسلامی بر تعامل مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح برای اصلاح قانون سربازی تاکید کرد و گفت: مدل فعلی سربازی به دومین مانع ازدواج و فرزند آوری تبدیل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202104107451440005.jpg لزوم,تعامل,مجلس,و,ستاد,کل,نیروهای,مسلح,برای,اصلاح,قانون,سربازی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی صبح امروز (دوشنبه 23 فروردین ماه)در دیدار با سردار محمدجواد زاده کمند معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به تعامل مجلس و سازمان نظام وظیفه عمومی برای اصلاح قانون سربازی، گفت: امنیت و اقتدار مرزها خط قرمز ماست و ما آمادگی داریم بودجه مورد نیاز برای استخدام نیروی انسانی و خرید تجهیزات را تصویب کنیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدل فعلی سربازی به دومین مانع ازدواج و فرزند آوری تبدیل شده است، تصریح کرد: نحوه به کارگیری سربازها و استفاده از توانمندی آنها به دغدغه بزرگی برای جوان ها تبدیل شده و می توانیم با تامین بودجه شرایط را برای سربازی حرفه ای فراهم کنیم.

گفتنی است، در این دیدار آقایان سیدمحسن دهنوی، حسن شجاعی علی آبادی و روح اله ایزدخواه و ابوالفضل ابوترابی‌ حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet