هدر اصلی
1400/01/23 15:39:56
سرویس فضای مجازی
موسوی لارگانی نوشت:

گرانی و معیشت مردم، مشارکت در انتخابات، حقوق هسته‌ای و کرونا از محورهای مهم دیدار با علمای معظم قم

عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به دیدار تعدادی از اعضای هیئت رئیسه و نمایندگان مجلس با علمای معظم و معزز قم اشاره کرد.
گرانی و معیشت مردم، مشارکت در انتخابات، حقوق هسته‌ای و کرونا از محورهای مهم دیدار با علمای معظم قم عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به دیدار تعدادی از اعضای هیئت رئیسه و نمایندگان مجلس با علمای معظم و معزز قم اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107133457110.jpg گرانی,و,معیشت,مردم،,مشارکت,در,انتخابات،,حقوق,هسته‌ای,و,کرونا,از,محورهای,مهم,دیدار,با,علمای,معظم,قم Icana

‏به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

گرانی و تورم، مشارکت در انتخابات، حقوق مسلم هسته‌ای ایران و انتقاد از رفتار دوگانه دولت در اجرای پروتکل های قرنطینه‌ای کرونا از جمله محورهای مهمی بود که علمای معظم و معزز قم در دیدار روز شنبه اینجانب و تعدادی از اعضای هیئت رئیسه و نمایندگان مجلس مطرح کردند.

‏نگرانی از تورم، بیکاری، معیشت و کاهش قدرت خرید مردم و عدم اقدام جدی از سوی دولت برای مهار ‎گرانی در صدر توجه علمای قم بود. ضمن اینکه هریک از این عزیزان برلزوم مشارکت بالای مردم در انتخابات خرداد برای خنثی سازی توطئه شوم دشمنان تاکید داشتند.حفظ حقوق هسته‌ای هم به کرات مورد تاکید بود.

‏ دربحث ‎کرونا هم مطرح شد که دولت پروتکل‌های سختگیرانه را درمراکز و ایام مذهبی اجرا می کند اما تجمع درسایر اماکن و سفرها را در حد وسیع آزاد گذاشت که به انتشار وسیع کرونا منجر شد.اما تجربه ‎محرم نشان داد میتوان با رعایت پروتکل و فاصله گذاری اجتماعی به استقبال ماه مبارک ‎رمضان رفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet