خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/01/23 15:56:55
سرویس سیاسی
عموئی خبر داد

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از سایت هسته‌ای نطنز بازدید می کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به حادثه بوجود آمده در سایت هسته‌ای نطنز، روز گذشته در کمیسیون امنیت ملی مصوب شد که اعضای کمیسیون به ویژه کمیته امنیت، بازدیدی را از این سایت داشته باشند.
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از سایت هسته‌ای نطنز بازدید می کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به حادثه بوجود آمده در سایت هسته‌ای نطنز، روز گذشته در کمیسیون امنیت ملی مصوب شد که اعضای کمیسیون به ویژه کمیته امنیت، بازدیدی را از این سایت داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101103111687517.jpg اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,از,سایت,هسته‌ای,نطنز,بازدید,می,کنند Icana

ابوالفضل عموئی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سایت هسته‌ای نطنز اشاره کرد و گفت: با توجه به حادثه بوجود آمده در سایت هسته‌ای نطنز، روز گذشته در کمیسیون امنیت ملی مصوب شد که اعضای کمیسیون مذکور به ویژه کمیته امنیت، بازدیدی را از این سایت داشته باشند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس افزود: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این بازدید جزئیات موضوع را بررسی و گزارشی را برای کمیسیون و در نهایت به صحن علنی ارائه خواهند داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: پس از  بررسی ها صورت گرفته در صورتی که لازم شد مراجع ذیربط را برای پیگیری این موضوع به مجلس دعوت خواهیم کرد تا نمایندگان با آنها گفت‌وگو داشته باشند که چارچوب‌هایی را برای حفاظت از مراکز هسته‌ای در نظر بگیرند تا تقویت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet