خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/01/23 15:55:10
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی:

دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشورمان بومی است/ به‌زودی سانترفیوژهای نسل 9 به تولید انبوه می رسند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه صنعت هسته‌ای کشورمان بومی است و این پیشرفت‌ها نیز باعث شده تا دشمنان ملت ایران نگران شوند.
دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشورمان بومی است/ به‌زودی سانترفیوژهای نسل 9 به تولید انبوه می رسند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه صنعت هسته‌ای کشورمان بومی است و این پیشرفت‌ها نیز باعث شده تا دشمنان ملت ایران نگران شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907109773774669.jpg دستاوردهای,صنعت,هسته‌ای,کشورمان,بومی,است/,به‌زودی,سانترفیوژهای,نسل,9,به,تولید,انبوه,می,رسند Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به وحشت دشمنان از پیشرفت صنعت هسته‌ای کشورمان اشاره کرد و گفت: صنعت هسته ای در حقیقت فناوری هسته‌ای تعریف می‌شود و این نیز در حوزه‌های مختلف زندگی بشریت تاثیرگذار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: صنعت هسته‌ای در دنیا یک صنعت سری است و صفر و 100 آن فقط در اختیار چند کشور بوده که بنده با تحقیق و بازدید از مراکز هسته‌ای به این یقین رسیده‌ام که تمام دستاوردهای هسته‌ای کشورمان بومی است.

کریمی قدوسی تاکید کرد: ما قادر هستیم هر ضربه‌ای را که دشمن وارد می‌کند بلافاصله آن را تبدیل به فرصت کنیم و جهش پیدا خواهیم کرد، هر چند که به زودی سانترفیوژهای نسل 9 هم به تولید انبوه خواهند رسید و یک تحول عظیمی در این صنعت ایجاد خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: ملت ایران در این چهل سال اخیر توانسته‌اند به هر ضربه‌ای از سوی دشمنان پاسخ دهند و اتفاقا آن ضربه را نیز تبدیل به فرصت کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet