خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/01/24 07:55:14
سرویس استان ها
میرمحمدی تاکید کرد:

لزوم بررسی احداث کلینیک جدید تامین اجتماعی میبد

نماینده مردم میبد در مجلس بابیان اینکه احداث کلینیک جدید تامین اجتماعی بررسی می شود،گفت: رفع مشکلات دانشجویان و دانشکده پرستاری میبد الزامی است.
لزوم بررسی احداث کلینیک جدید تامین اجتماعی میبد نماینده مردم میبد در مجلس بابیان اینکه احداث کلینیک جدید تامین اجتماعی بررسی می شود،گفت: رفع مشکلات دانشجویان و دانشکده پرستاری میبد الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012101284016433.jpg لزوم,بررسی,احداث,کلینیک,جدید,تامین,اجتماعی,میبد Icana

 به گزارس خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت،  سیدجلیل میرمحمدی میبدی در جلسه ای با حضور مجید درویشی مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد، توحیدی فر مدیر درمان تأمین اجتماعی استان، فرماندار میبد و برخی از مسئولین ذیربط موضوع جانمایی زمین برای کلینیک تامین اجتماعی میبد بررسی و پیگیری شد.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه در مورد مکان های مناسب جهت ساخت کلینیک صحبت شد و از برخی از افراد موثر استانی و شهرستانی به صورت تلفنی پیگیری صورت گرفت.

همچنین  میر محمدی در بازدید از دانشگاه پرستاری میبد نیز تصریح کرد: در این دیدار  مشکلات دانشجویان و دانشکده را بررسی و مورد پیگیری قرار گرفت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تماس هایی جداگانه با مسئولین استانی و کشوری، جهت تخصیص بودجه برای تکمیل پروژه های نیمه تمام این دانشکده رایزنی کرد و مقرر شد در نامه نگاری مسئولین دانشکده این بودجه ها تخصیص یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet