هدر اصلی
1400/01/27 17:53:58
سرویس اقتصادی
عباسی:

نظارت صحیح بر خرید و توزیع روغن وجود ندارد/ارز دولتی محل اصلی فساد در حوزه روغن

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: نظارت صحیح بر خرید و توزیع روغن وجود ندارد و ارز ۴۲۰۰ تومانی محل اصلی فساد در این زمینه است.
نظارت صحیح بر خرید و توزیع روغن وجود ندارد/ارز دولتی محل اصلی فساد در حوزه روغن عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: نظارت صحیح بر خرید و توزیع روغن وجود ندارد و ارز ۴۲۰۰ تومانی محل اصلی فساد در این زمینه است. https://cdn.icana.ir/d/019/202103104427177449.jpg نظارت,صحیح,بر,خرید,و,توزیع,روغن,وجود,ندارد/ارز,دولتی,محل,اصلی,فساد,در,حوزه,روغن Icana

علیرضا عباسی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نابسامانی بازار روغن و لزوم کشت دانه‌های روغنی، گفت: در کمیسیون کشاورزی جلساتی در مورد نابسامانی بازار روغن با حضور مسئولان وزارتخانه صمت، وزارتخانه  جهاد کشاورزی، سازمان تعزیرات حکومتی و مسئولان نظارتی به همراه اعضای کمیسیون برگزار شده است.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در رابطه با اصلاح الگوی مصرف روغن باید کار فرهنگی گسترده انجام داد و میزان مصرف سرانه را کاهش دهیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: آمارهای صحیح در رابطه با میزان روغن مورد نیاز کشور به تصمیم گیران داده نشده و آمارهای متناقضی در این زمینه ارائه می شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با اشاره به اینکه باید حمایت‌های اصولی و منطقی از کشت و تولید دانه‌های روغنی در داخل کشور صورت بگیرد و سطح خود اتکایی را افزایش داد، اظهار کرد: نظارت صحیح بر خرید و توزیع روغن وجود ندارد و ارز ۴۲۰۰ تومانی محل اصلی فساد در این زمینه است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet