هدر اصلی
1400/01/25 11:48:13
سرویس سیاسی
نوش آبادی در واکنش به حادثه تروریستی نطنز:

اقدامات ایذایی دشمن مانع پیشرفت هسته‌ای ایران نمی‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی قدرت بازآفرینی و بازتولید در نصب سانتریفیوژ داشته و اقدامات ایذایی دشمن مانع پیشرفت هسته‌ای کشورمان نمی‌شود.
اقدامات ایذایی دشمن مانع پیشرفت هسته‌ای ایران نمی‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی قدرت بازآفرینی و بازتولید در نصب سانتریفیوژ داشته و اقدامات ایذایی دشمن مانع پیشرفت هسته‌ای کشورمان نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105459492234.jpg اقدامات,ایذایی,دشمن,مانع,پیشرفت,هسته‌ای,ایران,نمی‌شود Icana

حسین نوش آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به خرابکاری اخیر در سایت هسته ای نطنز، گفت: این اتفاق در جریان یک اقدام تروریستی در راستای از بین بردن تأسیسات هسته ای جمهوری اسلامی صورت گرفت.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از آنجایی که قدرت هسته ای جمهوری اسلامی باعث هراس بیگانگان و دشمنان شده، آنها تلاش می کنند از هر طریقی به این قدرت خدشه وارد کرده و اطلاعاتی از حوزه هسته ای کشورمان به دست بیاورند.

وی افزود: خوشبختانه آنقدر قدرت دستیابی به فناوری هسته ای در کشورمان بالاست که اگر هر اقدام خرابکارانه ای نمی تواند جلوی مسیر پیشرفت را بگیرد و جمهوری اسلامی باز هم قدرت بازآفرینی و بازتولید در نصب سانتریفیوژهای جدید با قدرت بالاتر را خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تحرکات غلط و اقدامات تروریستی را خلاف حقوق بشر دانست و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی مسیر خود رو به جلوی خود در حوزه هسته ای را پیدا کرده و این اقدامات ایذایی مانع پیشرفت هسته ای نمی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet