هدر اصلی
1400/01/24 18:19:14
سرویس استان ها
مبلغی تاکیدکرد:

لزوم افزایش ظرفیت زیر ساخت‌های احداث سد معشوره

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس،گفت: زیر ساخت‌های سد معشوره را با توجه به احتمال افزایش ظرفیت خواهیم ساخت.
لزوم افزایش ظرفیت زیر ساخت‌های احداث سد معشوره نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس،گفت: زیر ساخت‌های سد معشوره را با توجه به احتمال افزایش ظرفیت خواهیم ساخت. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102995300919.jpg لزوم,افزایش,ظرفیت,زیر,ساخت‌های,احداث,سد,معشوره Icana

 به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام و المسلمین مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با  مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران و با حضور مهندس محمد مرادی مجری سد سیمره و معشوره دیدار کرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار  بر ضرورت احداث سد معشوره و نیاز مبرم منطقه به این سد؛ در راستای آب شرب، مصارف کشاورزی و صنعتی مطالبی تاکید و بر اجرای سریعتر کارهای مقدماتی آن  مقرر شد اهتمام ورزید  شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه به جد پیگیر افزایش حجم و ظرفیت سد و حق‌آبه آن هستیم؛ مناسب است، شرکت توسعه منابع آب، ضمن شروع کار، این مسئله را  لحاظ نماید.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس یادآورشد: در این جلسه، مدیر عامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی کشور، آمادگی شرکت توسعه را برای اجرای سریعتر امور مربوط به سد معشوره اعلام نمود. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet