هدر اصلی
1400/01/25 09:36:50
سرویس استان ها
گودرزی:

ابلاغ اعتبار برای پروژه‌های جاده ازنا - شازند و کمربندی دورود عملیاتی شد

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس،گفت: تعیین شعبه و ابلاغ اعتبار به میزان ۴۵۰ و ۳۰۰ میلیارد ریال به ترتیب برای پروژهای جاده ازنا - شازند و کمربندی دورود در دستور کار قرار گرفت.
ابلاغ اعتبار برای پروژه‌های جاده ازنا - شازند و کمربندی دورود عملیاتی شد نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس،گفت: تعیین شعبه و ابلاغ اعتبار به میزان ۴۵۰ و ۳۰۰ میلیارد ریال به ترتیب برای پروژهای جاده ازنا - شازند و کمربندی دورود در دستور کار قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108323352801.jpg ابلاغ,اعتبار,برای پروژه‌های,جاده,ازنا,-,شازند,و,کمربندی,دورود,عملیاتی,شد Icana

حسین گودرزی در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت  درباره وضعیت پروژه‌های جاده ازنا - شازند و کمربندی دورود، گفت: از طریق سازوکار ماده ۵۶، مبلغ ۴۵۰ میلیارد ریال برای پروژه چهار خطه جاده ازنا به شازند و ۳۰۰ میلیارد ریال برای پروژه کمربندی دورود تعیین شعبه شد.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس  شورای اسلامی تصریح کرد: تعهد پرداخت مبالغ یاد شده به عهده بانک رفاه کارگران است و پیش بینی می‌شود با اخذ این  اعتبارات در سال ۱۴۰۰ پروژه کمربندی دورود تکمیل و چهار خطه شدن جاده ازنا به شازند تا خروجی استان لرستان به انجام برسد.

وی تصریح کرد: همچنین از طریق سازوکار ماده ۵۶ رایزنی ها با بانک توسعه تعاون برای پرداخت مابقی نیاز این دو پروژه و اقدامات تکمیلی آنها مانند تقاطع های غیر همسطح دو طرف و... در حال انجام است.

نماینده مردم د ورود و ازنا در  مجلس یادآورشد: تعیین شعبه و ابلاغ اعتبار به میزان ۴۵۰ و ۳۰۰ میلیارد ریال به ترتیب برای پروژهای جاده ازنا - شازند و کمربندی دورود  در دستور کار قرار گفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet