هدر اصلی
1400/01/25 09:32:17
سرویس فضای مجازی
خضریان نوشت:

احیای منابع آب زیرزمینی با راه‌اندازی کامل تصفیه‌خانه غرب تهران/ مناطق صنعتی غرب تهران از آب این تصفیه‌خانه بهره‌مند می شوند

نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به بازدید جمعی از نمایندگان از مراحل اجرای عملیات مسیر فاضلاب‌رو و تصفیه‌خانه غرب تهران اشاره کرد.
احیای منابع آب زیرزمینی با راه‌اندازی کامل تصفیه‌خانه غرب تهران/ مناطق صنعتی غرب تهران از آب این تصفیه‌خانه بهره‌مند می شوند نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به بازدید جمعی از نمایندگان از مراحل اجرای عملیات مسیر فاضلاب‌رو و تصفیه‌خانه غرب تهران اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102145677421.jpg احیای,منابع,آب,زیرزمینی,با,راه‌اندازی,کامل,تصفیه‌خانه,غرب,تهران/,مناطق,صنعتی,غرب,تهران,از,آب,این,تصفیه‌خانه,بهره‌مند,می,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در  توئیتی نوشت:

"به همراه جمعی از نمایندگان مجلس ضمن بازدید از اجرای عملیات مسیر فاضلاب‌رو و تصفیه‌خانه غرب تهران در فیروز بهرام، پیرامون مسایل و عملکرد سازمان آب و فاضلاب با مسئولان این سازمان گفتگو کردیم.امید است پساب تولید شده بتواند مشکلات آب بخش کشاورزی و صنایع غرب تهران را برطرف کند.

با راه‌اندازی کامل تصفیه‌خانه قریب به ۱۲۵ حلقه چاهی که در استان تهران برای تامین آب کشاورزی وجود دارد و ۵۰ حلقه چاه فضای سبز شهرداری تهران، بسته می‌شود و منابع آب‌های زیرزمینی استان تهران که در طی سال‌های متمادی به دلیل استفاده بیش از اندازه آسیب دیده‌اند،احیا می‌شوند.

مناطق صنعتی غرب تهران از کرج و فشافویه گرفته تا حسن‌آباد نیز می‌توانند از آب این تصفیه‌خانه بهره‌مند شوند. همچنین حدود ۱۹۰ میلیون مترمکعب فاضلاب شهری از جنوب پایتخت جمع می‌شود که کمک بزرگی برای پاکی محیط زیست خواهد بود."

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet