هدر اصلی
1400/01/25 13:10:18
سرویس استان ها
مطهری:

بیمارستان آرادان شهر گرمسار احیا شد

نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه بیمارستان آرادان احیا شد،گفت:اورژانس آرادان به طور مستقل از شهرستان گرمسار شروع به کار نموده است.
بیمارستان آرادان شهر گرمسار احیا شد نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه بیمارستان آرادان احیا شد،گفت:اورژانس آرادان به طور مستقل از شهرستان گرمسار شروع به کار نموده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102534526818.jpg بیمارستان,آرادان,شهر,گرمسار,احیا,شد Icana

 به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اردشیر مطهری درباره وضعیت بیمارستان آرادان، گفت: در چندسال گذشته، مقرر بود، بیمارستان امام حسین(ع) آرادان  تبدیل  به بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شود اما متاسفانه این مهم  عملیاتی نشد و این در حالی که بخشهای مختلف خود را از جمله بخشهای بستری،آی سی یو،پزشک متخصص  نیز در این راستا  از دست رفت بنابراین  راه اندازی مجدد آن از خواسته های مردم آرادان بودکه خوشبختانه  با تلاش های انجام شد، بیمارستان آرادان احیا شد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با پیگیری انجام شده خوشبختانه بیمارستان آرادان احیا شد و علاوه بر بازگشتن امکانات و تجهیزات قبلی به این بیمارستان،امکانات و تجهیزات جدیدی نیز به این مجموعه درمانی اضافه گردید.

وی ادامه داد: ابلاغ و شروع به کار پزشک متخصص داخلی،پرستاران مورد نیاز،راه اندازی مجدد بخشهای بستری و آی سی یو،اختصاص دستگاه سونوگرافی و ونتیلاتور،اختصاص یک دستگاه آمبولانس بنز از جمله اقدامات انجام شده در بیمارستان آرادان است که  با سفر جان بابایی معاون وزیر بهداشت مصوب شده بود و از اوایل اسفندماه اجرایی شد.

وی تصریح کرد: اورژانس آرادان نیز با ابلاغ  به رییس آن به طور مستقل از شهرستان گرمسار شروع به کار نموده است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس یادآورشد: همچنین با صدور ابلاغ یک دندانپزشک برای شبکه بهداشت آرادان و شروع به کار در بیمارستان آرادان بخش تخصصی دندانپزشکی این بیمارستان نیز بهتر از گذشته به مردم و مراجعین از شهرستانهای آرادان و گرمسار ارائه خدمات خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet