هدر اصلی
1400/01/25 17:56:02
سرویس سیاسی
با حکم قاضی‌زاده هاشمی؛

شجاعی  رئیس کارگروه بازنگری در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان شد

رئیس هیات نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان طی حکمی نماینده محترم ابهر، خرمدره و سلطانیه را به سمت  "رئیس کارگروه بازنگری در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان" منصوب کرد.
شجاعی  رئیس کارگروه بازنگری در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان شد رئیس هیات نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان طی حکمی نماینده محترم ابهر، خرمدره و سلطانیه را به سمت  "رئیس کارگروه بازنگری در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان" منصوب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103094143900.jpg شجاعی  رئیس,کارگروه,بازنگری,در,هیأت,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس هیات نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان طی حکمی حسن شجاعی نماینده محترم ابهر، خرمدره و سلطانیه را به سمت  "رئیس کارگروه بازنگری در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان" منصوب کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن شجاعی

نماینده محترم ابهر، خرمدره و سلطانیه

سلام علیکم

نظر به تعهد و تجارب و سوابقی ارزنده علمی و فقهی، جنابعالی را به سمت "رئیس کارگروه بازنگری در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان" منصوب می نمایم.  شایسته است با توجه به دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ایجاد ساز و کار نظارتی و تقویت مقوله خودنظارتی در مجلس شورای اسلامی و تاکیدات اخیر ایشان در دیدار با نمایندگان مجلس یازدهم مبنی بر اهمیت مرکز نظارت بر رفتار نمایندگان ، جهت کارآمدسازی و تقویت این مرکز و همچنین صیانت از جایگاه والای مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم، کارگروهی را با مسئولیت خود برای این موضوع و با عضویت آقای دکتر مفتح تشکیل دهید.

تهیه و تدوین طرحی برای تصویب شدن توسط نمایندگان محترم، پیرامون بازبینی و اصلاح قانون مربوط به این هیات، ناظر بر همه مقررات ماهوی و ساختار تشکیلاتی، با هدف ایجاد سازوکارهای لازم برای نظارت دقیق‌تر این مرکز، از جمله مهمترین موارد مورد انتظار از این کار گروه می باشد.

امید است با اتکال به عنایات خداوند متعال همه تلاش‌ها و کوشش‌های خود را در جهت تحقق وظایف محول شده بکار بندید. توفیق هرچه بیشتر جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.

دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی و رئیس هیأت نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet