هدر اصلی
1400/01/28 08:37:05
سرویس استان ها
طی نامه ای صورت گرفت؛

درخواست نماینده خرم آباد از روسای قوه قضاییه و مجریه برای ورود به موضوع اختلاف کشاورزان با منابع طبیعی

نماینده مردم خرم آباد در مجلس طی نامه ای از روسای قوای مجریه و قضاییه خواست تا به موضوع حل اختلاف بین کشاورزان با منابع طبیعی ورود کنند.
درخواست نماینده خرم آباد از روسای قوه قضاییه و مجریه برای ورود به موضوع اختلاف کشاورزان با منابع طبیعی نماینده مردم خرم آباد در مجلس طی نامه ای از روسای قوای مجریه و قضاییه خواست تا به موضوع حل اختلاف بین کشاورزان با منابع طبیعی ورود کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107578034952.jpg درخواست,نماینده,خرم,آباد,از,روسای,قوه,قضاییه,و,مجریه,,برای,ورود,به,موضوع,اختلاف,کشاورزان,با,منابع,طبیعی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس، طی نامه ای از روسای قوای مجریه و قضاییه خواست تا به موضوع حل اختلاف بین کشاورزان با منابع طبیعی ورود کنند.

متن نامه به شرح زیر است؛

                          بسمه تعالی

 برادر بزگوار جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و ادب

پیرو نامه شماره 99180679 به تاریخ 99/12/6 در خصوص درخواست امهال به کشاورزان محترم در موارد اختلاف با منابع طبیعی تا زمان صدور رای کمیته رفع تداخلات و با توجه به فرابخشی بودن مساله، خواهشمند است موضوع را در جلسه سران قوا مطرح و چاره اندیشی گردد.

 

بسمه تعالی

برادر بزرگوار جنابحجت الاسلام والمسلمین رییسی

ریاست محترم قوه قضاییه

با سلام و ادب

 پیرو نامه 99180692 به تاریخ 99/12/6 در خصوص درخواست امهال به کشاورزان محترم در موارد اختلاف با منابع طبیعی تا زمان صدور رای کمیته رفع تداخلات و با توجه به فرابخشی بودن مساله، خواهشمند است موضوع را در جلسه سران قوا مطرح و چاره اندیشی گردد.

باتشکر

مهرداد ویس کرمی 

نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet