هدر اصلی
1400/01/27 13:32:42
سرویس سیاسی
در هفته آینده صورت می گیرد

۳۰ فروردین اعضای کمیسیون امور داخلی کشور از آب سنگین اراک بازدید می‌کنند

اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از تاسیستات آب سنگین اراک روز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه بازدید می کنند.
۳۰ فروردین اعضای کمیسیون امور داخلی کشور از آب سنگین اراک بازدید می‌کنند اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از تاسیستات آب سنگین اراک روز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه بازدید می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104307624149.jpg ۳۰,فروردین,اعضای,کمیسیون,امور,داخلی,کشور,از,آب,سنگین,اراک,بازدید,می‌کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در هفته پیش روی اقدامات متنوعی در قالب نشست های کمیسیون را دنبال می کنند.

بر اساس دستورکار اعلامی روز شنبه 28 فروردین طرح تفکیک استان سیستان و بلچستان با حضور کارشناس مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذی ربط بررسی می شود،  یکشنبه 29 فروردین بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور نماینده شورای نگهبان و مرکز پژوهش ها در دستورکار کمیسیون قرار دارد. همچنین طرح های اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان آنها نیز بررسی می شود.

اعضای این کمیسیون در نظر دارند روز دوشنبه 30 فرودین ماه از تاسیسات آب سنگین اراک بازدید کنند و برای روز سه شنبه 31 فروردین ارائه گزارش و بررسی آخرین اقدامات به عمل آمده در خصوص اسناد آمایش استانی توسط مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه و بودجه کشور را در دستور کار دارند.

ارائه برنامه ها و تقسیم وظایف کمیته های 6گانه کمیسیون در سال 1400 (بررسی آمایش و توسعه استان ها، مدیریت شهری و روستایی، احزاب و سازمان های مردم نهاد، شوراهای اسلامی کشور، امنیت داخلی- مدیریت بحران) نیز از دیگر برنامه های نمایندگان عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها است و در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه طرح جامع مدیریت شهری و روستایی بررسی می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet