خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1400/01/28 10:43:06
سرویس استان ها
نجف زاده تاکیدکرد:

اتمام پروژه استادیوم ورزشی خوی تا سه ماه آینده

نماینده مردم خوی در مجلس،گفت: عملیات ساخت، تکمیل و اتمام پروژه استادیوم خوی توسط سازمان همیاری شهرداری های استان، از هفته آتی شروع شده و این استادیوم ظرف سه ماه به بهره برداری برسد.
اتمام پروژه استادیوم ورزشی خوی تا سه ماه آینده نماینده مردم خوی در مجلس،گفت: عملیات ساخت، تکمیل و اتمام پروژه استادیوم خوی توسط سازمان همیاری شهرداری های استان، از هفته آتی شروع شده و این استادیوم ظرف سه ماه به بهره برداری برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102451148723.jpg اتمام,پروژه,استادیوم,ورزشی,خوی,تا,سه,ماه,آینده Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، با پیگیری های مستمر  عادل نجف زاده نماینده مردم شریف خوی و چایپاره، و با ابلاغ اعتبار صد میلیارد ریالی، عملیات اجرایی تکمیل و اتمام پروژه ورزشگاه پنج هزار نفری خوی از هفته آتی شروع و نهایتا تا تیر ماه امسال به اتمام خواهد رسید.

نماینده مردم  خوی و چایپاره درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دیدار با  تقی زاده معاون وزارت ورزش، مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، رحمتی و آقای پور ایراندوست مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی مقرر گردید،عملیات ساخت، تکمیل و اتمام پروژه استادیوم خوی توسط سازمان همیاری شهرداری های استان، از هفته آتی شروع شده و این استادیوم ظرف سه ماه به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: شایان ذکر است که استادیوم شهرستان خوی سالهاست بدون پیگیری، با بی مهری کامل روبرو بوده و به صورت نیمه کاره، به محلی برای پناهگاه حیوانات تبدیل شده است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس یادآورشد:امیدواریم در آینده نزدیک با افتتاح این پروژه ورزشی بزرگ بتوانیم آرزوی چندین ساله مردم ، ورزشکاران و پیشکسوتان شهرستان را محقق کرده و گامی در راستای اعتلای ورزش برداریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet