هدر اصلی
1400/01/28 12:35:23
سرویس بین الملل
نظری با اشاره به مذاکرات وین:

برداشتن تحریم‌های یکجانبه و ظالمانه نباید نیازمند مذاکره باشد/ مسیر هسته‌ای ایران شفاف است

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس گفت: برداشتن تحریمی که باید از سوی طرف های مقابل غربی برداشته شود، نیازمند مذاکره نیست.
برداشتن تحریم‌های یکجانبه و ظالمانه نباید نیازمند مذاکره باشد/ مسیر هسته‌ای ایران شفاف است رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس گفت: برداشتن تحریمی که باید از سوی طرف های مقابل غربی برداشته شود، نیازمند مذاکره نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103554818205.jpg برداشتن,تحریم‌های,یکجانبه,و,ظالمانه,نباید,نیازمند,مذاکره,باشد/,مسیر,هسته‌ای,ایران,شفاف,است Icana

علیرضا نظری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای در وین، گفت: با توجه به مصوبه آذرماه مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدام راهبردی جمهوری اسلامی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران، مسیر کشورمان در حوزه هسته ای مشخص و شفاف شده است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رهبر انقلاب نیز به عنوان سیاستگذار اصلی نظام نیز رفع کامل تحریم ها و راستی آزمایی این مهم را در خصوص موضوع مذاکرات هسته ای مطرح کردند.

وی ادامه داد: بر این اساس دولت باید با در نظر گرفتن قانون مذکور و همچنین منویات رهبر انقلاب می تواند امور محوله را انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بنابراین با توجه به مسیر مشخص شده، اقداماتی مانند رفع تحریم ها به صورت گام به گام یا طرح موضوعات جدیدی مانند موشکی و حقوق بشری مطرح نیست و هیچگاه پذیرفته شده نیست.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اساسا برداشتن تحریمی که باید از سوی طرف های مقابل غربی برداشته شود، نیازمند مذاکره نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet