هدر اصلی
1400/01/28 10:59:00
سرویس اجتماعی
جلال زاده:

دولت برای مقابله با کرونا تصمیم قاطع بگیرد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای حل بحران کرونا باید تصمیم قاطعانه بگیرد تا مردم تکلیف خود را بدانند.
دولت برای مقابله با کرونا تصمیم قاطع بگیرد نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای حل بحران کرونا باید تصمیم قاطعانه بگیرد تا مردم تکلیف خود را بدانند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101759937094.jpg دولت,برای,مقابله,با,کرونا,تصمیم,قاطع,بگیرد Icana

وحید جلال زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا بعد از تعطیلات نوروز و سفرهای نوروزی، ستاد مقابله با کرونا به جای تبدیل کردن این ویروس به موج‌های اول، دوم و سوم پروتکل‌ها را سخت‌گیرانه اعمال کند.تعطیلی برخی اماکن به صورت موقت و در برهه زمانی خاص سبب به وجود آمدن وضعیت فعلی شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: در نوروز مردم تردد و دید و بازدید داشتند و جلوی سفرهای غیرضروری گرفته نشد و از سوی دیگر تجمع‌ها نیز برای مردم عادی شده است، که این امر سبب بروز وضعیت فعلی کرونا شده است.

جلال‌زاده ادامه داد: در حالی که بسیاری از استان‌ها در وضعیت قرمز قرار دارند، نباید اجازه داد که کرونا در بین مردم عادی شود. دولت باید آینده‌نگر باشد، بازگشایی باشگاه‌های ورزشی،  پاساژها و مراکز خرید از دیگر بی‌تدبیری‌های دولت در زمان شیوع کرونا بود.

وی خاطرنشان کرد: با ادامه این وضعیت وارد فاز فرسایشی خواهیم شد چرا که کادر درمان خسته هستند و امکان اینکه مدت طولانی در طول روز شیفت‌های متعددی داشته باشند، سخت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet