هدر اصلی
1400/01/28 10:46:15
سرویس استان ها
فیروزی پور درباره  حادثه تاسیسات برق نیروگاه هسته ای نطنز:

دانش هسته‌ای کشورمان بومی شده است

نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: دشمن با خرابکاری قصد دارد جلوی پیشرفت روز افزون برنامه هسته‌ای ایران را بگیرد، در حالیکه متوجه نیست که دانش هسته‌ای کشورمان بومی شده است.
دانش هسته‌ای کشورمان بومی شده است نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: دشمن با خرابکاری قصد دارد جلوی پیشرفت روز افزون برنامه هسته‌ای ایران را بگیرد، در حالیکه متوجه نیست که دانش هسته‌ای کشورمان بومی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104765951348.jpg دانش,هسته‌ای,کشورمان,بومی,شده,است Icana

  به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت، رحمت الله فیروزی پور درباره حادثه تاسیسات برق نیروگاه هسته ای نطنز، اظهار کرد: هنوز بازدیدی از نیروگاه اتمی نداشته ام، اما طبق گزارش های دریافتی ظاهرا این خرابکاری دشمن خسارت هایی به بخش سانتریفیوژها وارد کرده است،  بنابراین دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی باید تدابیر لازم را برای حفاظت بهتر از چنین مراکز حساسی داشته باشند تا عوامل دشمن نتوانند چنین حرکت هایی انجام دهند.

 نماینده مردم  نطنز و بخش قمصر  در  مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دشمن با خرابکاری نمی تواند برنامه هسته ای ایران را متوقف کند، افزود: رژیم صهیونیستی در حالیکه مذاکرات وین در حال انجام است این خرابکاری را در تاسیسات برق نیروگاه هسته ای نطنز انجام داد تا در روند مذاکرات خلل وارد کند. دشمن با چنین اقداماتی قصد دارد جلوی پیشرفت روز افزون برنامه هسته ای ایران را بگیرد در حالیکه متوجه نیست که دانش هسته ای در کشورمان بومی شده است و چنین اقداماتی نمی تواند خللی در برنامه هسته ای ایران وارد کند.

 وی ادامه داد: معتقدم مسئولان مربوطه باید خسارات وارد شده را سریعتر برطرف کنند و از نظر حقوقی در سطح جهان و سازمان ملل این حرکت خصمانه را پیگیری کنند تا اسرائیل غاصب بیش از گذشته رسوا و محکوم شود.

فیروزی پور خاطرنشان کرد: بدون شک استکبار و صهیونیست ها برای انجام دادن چنین حرکت های مذبوحانه ای به عوامل داخلی خود در ایران متکی است به همین دلیل دستگاه های امنیتی باید افراد خائن را شناسایی کند تا شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم. دشمن با چنین حرکت هایی قصد دارد مذاکرات هسته ای را در وین بی اثر کند غافل از اینکه دیپلمات های کشور مصالح و منافع ملی را به خوبی پیش خواهند برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet